Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal a nem várt menzi...

5 nappal a nem várt menzi előtt, lehet tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Szertném már biztosan tudni, bár még lehet, hogy korrai. Jelek: ciciviszketés, alhassi puffadás. Tegnap pédáil annira hányingerem volta savanyúkáposzta illatától, hogy egész testemben remegtem tőle. Viszont van egy kis fehérfolyásom, ami inkább sűrűbb állagú. Szerintetek, ha veszek Clearblue digitális teszt már kimutatja, ha van valami?
2008. máj. 15. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még felesleges pénzkidobás,de hátha neked beválik.Én nem is tesztelgetnék a kimaradt mensiig,mert utána meg azon izgulnak az emberek,hogy akkor mégsincs,és akkor mi lesz.

De ez csak az én véleményem.Az előjelek bíztatóak.

2008. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen kérdés szinte naponta van. Szerintem teljesen felesleges. A teszt csak az elmaradt menstruáció után mutat biztosat, sőt, néha az is csalóka. Persze vannak olyan tesztek, amik korábban is kimutathatják, de ezek az eredmények sokszor tévesek. Amúgy sem tudom, mi múlik már azon a pár napon, jövő héten ilyenkorra már biztosan tudni fogod.

Sok sikert!

2008. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!! Szerintem is várd meg a mensi napját! Tudom, milyen érzés, én most nyakig vagyok benne! Olyannyira, hogy 1 hete késik, és a napján, utána nap, és 3 napra rá még - volt a teszt! Párom is mondta, és olvastam is, hogy nem mindig mutat a teszt reális eredményt a korai terhességnél...:( A tüneteid jók!!!! ez bíztató!!! Drukkolok neked! Megírod, hogy döntöttél?
2008. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a mensit. :) Nekem még 6 napom van, én is tiszta ideg vagyok, de ki kell várni. :)
2008. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Egy picit úgy vagyok vele, hogy megvszem az olcsóbb tesztet ma, és ha negatív lesz akkor legalább nem fogok parázni, hogy most van-e, vagy nincs, ha peddig pozi akkor külön öröm. De így ha nem jön meg a menzi akkor még mindig vehetek egy drágább tesztet, hátha.
2008. máj. 15. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!