Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztet csinálni nem...

Érdemes tesztet csinálni nem várt előtt 3 nappal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

nem

varjal meg legalabb 2 napot mert igy valoszinuleg csalodni fogsz

2010. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen! nekem az aktustól számított 10.napon kimutatta! és most 10 hónapos a drága!! :)
2010. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tutira akarsz menni akkor nem, ha nem sajnálod a pénzt a tesztre és nagyon kiváncsi vagy és nem fogsz csalódni... akkor érdemes.
2010. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt 4. napon erős pozitív lett, clearblue-val. Most a kiságyban alszik a 15 hetes lánykám.

Sok sikert! :)

2010. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem érdemes, de ha nagy tesztelő vagy, csinálj. Előnye, hogy nem kell rögtön letörnöd, ha nega, mert még bőven reménykedhetsz és becsíkozódhat.

(Mivel én nagy tesztelő vagyok, én csináltam, és halványan ott volt a 2. csík ennyivel menszi előtt.)

2011. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem.

nekem pont abban a ciklusban csúszott el a pém-m, így negatív lett. a nemvárt napján már pozitív.

2011. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a nem várt napját. Csomó olyat hallottam, hogy idő előtt pozi lett a teszt, aztán mégis megjött a mensi. Ilyenkor csak csalódik az ember.
2011. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia Sorstárs! =) Pontosan mikorra nem várod? 27? 28? Én ekörül nem várom.... Első babád? Annak örülnél, ha pozitív lenne? Én igen, de még csak hétfőn csinálom meg a tesztet. Addig ki kell bírnom....ezt elhatároztam! =)
2011. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem már ez lenne a második picim, már van egy 6 éves kisfiam. Csak azért csinálnék mielőbb tesztet, mert beteg vagyok és antibiotikumtól kezdve fájdalomcsillapítokig mindent szedtem. Ideges vagyok miatta.... Egyébként tervezett baba lenne, csak a betegséget nem terveztük!!!
2011. febr. 26. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!