Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Vagy csak képzelőd...

Lehet baba? Vagy csak képzelődtem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis segítség kéne nekem! 26.-án volt pete érésem ha minden igaz! 25.-én együtt voltunk a párommal.Most 6.-án volt egy gombostű fejnyi piros pötty a bugyimon. Azóta semmi. Tünetem max csak annyi hogy görcsölget a hasam és hol krémes hol vizes folyásom van. Szerintetek akkor lehet terhesség?Volt valakinek így?

2012. szept. 10. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi is lehet,de a tünetek még koraiak, tesztelj egyet!
2012. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaj, végre valaki :) , nekem 28-án volt pé-m, uh-n i nézett doki meg minden, együtt voltunk amikor csak lehetett, pont jó időben. Nekem nem volt pecsételő vérzésem, semmi pötty meg ilyenek, de nekem az előző terhességeimnél sem volt ilyesmi. holnap vagy max 12-én nem kéne megjönnie. Már 2 hete folymatosan fáj a mellem, feszül, de ezt betudom egy menses előjelének, mert nekem mindig fájni szokott. Tegnap és előtte mintha megjönne érzésem van, de mára ez az érzésem elmúlt. a folyásom nekem is hasonló mint ahogy te leírtad. teszteltél már?? én azon agyalok hogy megprobálok egyet megcsinálni.
2012. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem is 25-én volt pé-m, legalábbis akkor lett pozitiv az ovuteszt. Tegnap tartottam a 28. cn-on, teszteltem egy negativat, ami egy kissé elkeseritett, bár még lehet, ha nincs minden veszve, a hőm még szép magasan van...

Na, majd meglátjuk

2012. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teszteltem......... NEGATÍV!!!!!!!!!!!!! Mostmár csak reménykedem hogy tényleg ne jöjjön meg és tesztelek ha késik egy hetet. Ez van, Ismét egy negatív teszt. :( nagyon szomorú vagyok
2012. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Még nem mertem tesztelni. Szerintem megvárom a szerdát vagy a csütörtököt! :) Remélem akkor már okosabb leszek! És szorítok nektek is hátha lesz ott még egy csík! :) Nekem a melleim nem fájnak bár mensi előtt nekem szoktak! Lehet ez is egy tünet! :D Megy a drukk mindenkinek! Majd megírom mi lett a tesztem eredménye ha érdekel titeket! :)
2012. szept. 10. 18:14
 6/6 anonim válasza:

Igen, érdekel:-)

Én is reménykedem a második csikban!!

2012. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!