Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (többi lent)

Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, barátom 18.

Már 1 éve együtt vagyunk és lefeküdtünk. MINDIG védekeztünk, mert ha már csináljuk, akkor védekezzünk.. de most késik a menstruációm. Igaz, hogy tegnap kellett volna megjönnie naptár szerint, de mindig 3-4nappal előtte szokott.. és semmi jele, hogy meg akarna jönni.. kicsit belegörcsölt a hasam, de nem annyira és nem folyamatosan.

Mellem egy kicsit érzékenyebb, de nem annyira, mint menstruáció előtt és alatt.. Fáradtabb vagyok, érzékenyebb.. és ilyenek. :/ Lehet, hogy suli kezdés miatt, de lehet, hogy más.....

Talán kiszakadt egyszer az óvszer, de szerintem azt észrevettük volna..

Ha csinálok tesztet akkor mikor csináljam, hogy tuti kimutassa ?

Kérlek titeket, hogy értelmes választ adjatok és ne "ócsároljatok" le olyanokkal, hogy még fiatalak vagyunk a szexhez és stb. mert sok buta tinihez képest mi mindig védekezünk, ha már csináljuk..

Előre is nagyon köszönöm !



2012. szept. 9. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért ne szexelhetnének? Ne te döntsd már el!
2012. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na hogy jártam ? Megcsináltam kedden a tesztet és pár órára rá megjött.. :D De legalább megnyugodtam :)
2012. szept. 12. 22:28
 13/13 anonim ***** válasza:
:) Mondtam:)
2012. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!