Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (többi lent)

Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, barátom 18.

Már 1 éve együtt vagyunk és lefeküdtünk. MINDIG védekeztünk, mert ha már csináljuk, akkor védekezzünk.. de most késik a menstruációm. Igaz, hogy tegnap kellett volna megjönnie naptár szerint, de mindig 3-4nappal előtte szokott.. és semmi jele, hogy meg akarna jönni.. kicsit belegörcsölt a hasam, de nem annyira és nem folyamatosan.

Mellem egy kicsit érzékenyebb, de nem annyira, mint menstruáció előtt és alatt.. Fáradtabb vagyok, érzékenyebb.. és ilyenek. :/ Lehet, hogy suli kezdés miatt, de lehet, hogy más.....

Talán kiszakadt egyszer az óvszer, de szerintem azt észrevettük volna..

Ha csinálok tesztet akkor mikor csináljam, hogy tuti kimutassa ?

Kérlek titeket, hogy értelmes választ adjatok és ne "ócsároljatok" le olyanokkal, hogy még fiatalak vagyunk a szexhez és stb. mert sok buta tinihez képest mi mindig védekezünk, ha már csináljuk..

Előre is nagyon köszönöm !



2012. szept. 9. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig védekeztetek, akkor szerintem ne aggódj, tesztet már az elmaradt menstruáció napján lehet csinálni, akkor már kimutatja ha pozitív valószínűleg. Szerintem csinálj tesztet, hogy megnyugodj.
2012. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet kicsit stresszesebbek a napjaid a sulikezdés miatt...csinálj tesztet jöv.hét közepe felé, akkor tuti kimutatja! Reggel mikor felkelsz az első pisilésnél majd,az a biztos. De ahogy mondod,h védekeztel nem hiszem,h az lennél. Majd írd meg mi lett!
2012. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Anno én is átmentem ezen, szintén suli kezdéskor, és első együttlétek után. 3 napot késett, addig mindig pontosan jött. Biztosra vettem, hogy vége az életemnek :) de megjött miután megvettem a tesztet, úgyhogy nem is kellett használni. Ne aggódj, ha védekeztetek szinte biztos hogy nem vagy terhes. de hogy megnyugodj vegyél egy tesztet. Nekem (most terhes vagyok) ahhoz képest hogy meg kellett volna jönni 5 napra kimutatta a teszt hogy terhes vagyok. Lehet hamarabb is kimutatta volna, de nem csináltam.

25L

2012. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mindig mutatja ki egyből!! Nekem pl. 5napra rá mutatta ki a második,az első negatív lett.. Am.ált.rá van írva,h a 3nap már kimutatja,és az sem mind1 milyen a teszt.
2012. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a jövő hetet megvárom, ha akkor se lesz semmi, akkor veszek egy tesztet :)

Amúgy 3. válaszolót kijavítanám.. lehet kicsit félreérthetően írtam le, de ezek már nem az első együtt létek. :) Tehát amiatt se késhet.

2012. szept. 9. 16:59
 6/13 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Bocs :) az "és lefeküdtünk" tévesztett meg :) Kicsit csodálkoztam ugyan az 1 éven, de gondoltam vártatok a jóra :)
2012. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és attól késhet, hogy előző menstruációm után gyulladást találtak és kúpot meg kenőcsöt kellett használnom 10 napig ??
2012. szept. 9. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, akár attól is. De ha külön stresszeled magad emiatt, az még rátehet egy lapáttal.
2012. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Eureka válasza:

Valóban lehet a gyulladás miatt illetve akkor is ha stresszes vagy mostanában. Nekem egyszer volt olyan hogy kimaradt kompletten, és egyszer volt hogy késett 3 hetet, viszont előtte nem bírtunk magunkkal és védekezés nélkül, de megszakítással voltunk együtt a párommal. Megcsináltam a tesztet és fél órára rá megjött.

Csinálj tesztet hogy megnyugodj, ha a héten nem jön meg.

2012. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nők akiknek megjön havonta aminek jönnie kell és mégis terhesek, de nem tudnak róla szóval az nem mond semmit.


tlc műsorán szokott lenni :)


Terhes lettem e kérdés feleslegessé válik. Ne szexeljetek akkor nem leszel terhes és nem parázól.

2012. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!