Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délutàn csinálta...

Stella36 kérdése:

Tegnap délutàn csináltam egy tesztet ami negativ lett azonban ma reggelre ott volt a 2. csík. Ez akkor most szellemcsíkos? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Az amelyiken 2 csík lett tegnap délutáni a másik ma reggeli.


[link]


2012. szept. 7. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rá van írva a tesztre, hogy mennyi idö múlva kell megjelennie, másnap az már tuti nem érvényes! Sorry!
2012. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miután megcsináltad rögtön megjelent a második csík?
2012. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok hiú reményeket táplálni benned, de azért leírom az én esetemet. Nekem mind a kettő terhességemnél az első teszt csak órákkal később csíkosodott be, én ezt annak tudtam be, hogy a teszteken a csík idővel sötétebb lesz és valószínűleg rettenetesen halványan ott volt már a másik csík is, de idő kellett, hogy észre lehessen venni.

Minden esetre hivatalosan ez nem pozitív eredmény és mielőtt nagyon beleélnéd magad azért szerintem csinálj még másikat is.


(amikor tényleg negaív volt az soha nem lett nálam dupla csíkos még sokkal később sem)

2012. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2 éve tesztelek folyamatosan, kipróbáltam már rengeteg féle tesztet és még soha nem volt ilyen. Ha nega az nega is volt. Soha nem jött ki egyiken sem másnapra még egy csík. Most sem élem bele magam. Csak kíváncsi voltam, hogy volt e már valakinek ilyen.
2012. szept. 7. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen,már nem emlékszem,melyik fajta teszttel.szombat délután csináltam meg,negatív volt.de egy pár óra múlva valami belső hang azt súgta,hogy nézzem meg.kikukáztam,és akkor ott volt rajta a második csík.másnap reggel első pisiből egy másik fajta teszt teljesen negatív volt.másfél hét múlva viszont erős pozitív lett a tesztem.
2012. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj egy másfajta teszttel!!Majd írd meg,hogy mi az eredmény!!Megy a drukk!!
2012. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a kérdést én írtam ki, nem is olyan régen :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ha van kedved, nézd meg, csatoltam képeket is a tesztekről. Nekem is az első tesztem időn túl lett pozitív, majd két napra már időn belül is. Szerintem van esély, hogy baba van a dologban, ha nem jön meg, mindenképp tesztelj! :) Én szurkolok!! Majd írj, hogy mi lett!

2012. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mezeine ***** válasza:
Nekem a kislányomnál az első tesztet este csináltam lefekvés előtt: Ránéztem és negatív volt. Kidobtam. Másnap reggel is csináltam egyet azon egy nagyon nagyon nagyon de nagyon haloványka kis csík volt. Előkotortam a kukából az esti negatív tesztet, ami már akkor pozitív volt. Csinálj még egyet, írj mi történt, de szerintem pozitív. Amúgy nekem az orvosom mindig kérte, hogy vigyem magammal a tesztem a vizsgálatra, hogy ő is megnézze. Szóval, ha az orvosnak megfelelő a több órás teszt akkor szerintem jó az a teszt nagyon. :-)
2012. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a biztatást, bár nem hiszek a csodában, tesztelek minden reggel egyet, lehet még kevés a hcg a szervezetben, azért ilyen, de néztem is nagyot mert még ilyen soha sem volt. 17.-én amúgy is mentem volna dokihoz, majd legfeljebb kiderül, hogy mi is van. Fura, hogy a ma reggeli viszont totál nega. Már volt 2 sikertelen inszem.-em, ez most spontán lett volna..

Mensim nem volt, csak 2 napig valami nagyon sötét folt, elég volt 1 tisztasági is. Ez volt vasárnap-hétfőn, azóta semmi. Ma van a ciklusom 28. napja, de nekem ált. úgy 24 naposak.

2012. szept. 7. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!Mi újság veled? Teszteltél azóta? Mi az eredmény?

Remélem nálad is bejön az időn túli pozitív = terhesség :)

7.válaszoló

2012. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!