Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gabriel teszt lehet szellemc...

A gabriel teszt lehet szellemcsíkos? Van olyan hogy kb.1 óra múlva néztem rá a tesztre és már látszott a második csík?

Figyelt kérdés
Épp indultam dolgozni és du.-i pisiből megcsináltam gyorsan.Siettem ezért vártam pár percet,de akkor nem láttam még a másodikat,de mire beértem és megnéztem ismét akkor már nagyon halványan de látszott.Szerintetek?
2010. máj. 7. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hosszabb idő elteltével már nem biztonságos a teszt eredménye, sztem nincs jelentősége, hogy egy óra múlva mit mutatott. Ha mindenképp szeretnél tutira menni csinálj még egyet. Reggel, első vizeletből. Az a tuti. Hiába van rájuk írva, hogy a nap bármely szakában elvégezhető.

Nekem 6 hétig egyik gyerekemet se mutatták ki, annyira alacsony a hcg-m.

2010. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy óra elteltével már nem lehet eredményt leolvasni. Egyetértek az első válaszadóval reggeli vizeletből csináld!
2010. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elviekben teljesen igaza van a két első hozzászólónak, de megjegyezném, hogy az én lányom (aki most másfél éves), pont ilyen szellemcsíkot mutatott a teszten, kb. háromnegyed óra elteltével. De még akkor is lámpással néztük, mert annyira halvány volt. :) Szóval.... azért lehetséges :))


De holnap reggel ismét teszt!!! (nekem másnap is, és még egy hétig utána ugyanolyan halvány, alig látszó csíkjaim voltak).

2010. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is negatívat produkáltam először,másnapra már pozitív lett. Erre feltúrtam az első tesztet,és 1 nap múltán már az is pozitív volt,csak sajna nem gondolkodtam,és sok vizet ittam előző este,és a híg vizeletemből nem mutatta ki 10 percen belül.
2010. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagy túl izgatott, és ki bírod várni,akkor egy hét múlva csinálj új tesztet.
2010. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy válaszoltatok nekem :-)))))
2010. máj. 7. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem szellemcsíkos lett, és nem lett baba :-( Pedig mindenki bíztatott, hogy örülhetek, mert megbízható.
2010. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Most kíváncsiságból elővettem a most másfél éves lányom első pozitív (szellemcsíkos) tesztjét a szekrényből... Tudjátok mi van rajta? Semmi... Már a szellemcsík is eltűnt, így majd két év távlatából...


Majd írd meg légyszíves, hogy mi újság, drukkolunk! :)

2010. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is negatív volt,aztán kikukáztam kb 1 óra múlva,akkor pozitívat mutatott.másnap reggeli pisiből egyértelmű negatív lett.másfél hét múlva erős pozitív,most már 23 hetes a kisfiam.úgyhogy szorítok,hogy pozitív legyen.
2010. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos megjött.:-((((((

De nagyon köszönöm mindenkinek hogy válaszolt és a biztatást is köszönöm.

2010. máj. 8. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!