Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmértem szájban a hőm, igaz...

Megmértem szájban a hőm, igaz felkelés után majd egy órával, és 36.9. Ez jó? Vagy nem mérvadó?

Figyelt kérdés

Lehet butaságot csináltam, de itt olvasok sokat a hőmérőzésről. Nem vezetek görbét. Menszi előtt vagyok kb. 2 nappal, tüneteim vannak, ami persze menszis tünet is lehet.

Bár a folyásom vizes.Mit gondoltok?


2009. júl. 29. 07:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Most megmértem nyelv alatt ( az előbb csak simán szájban mértem), úgy 37.1.
2009. júl. 29. 07:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Napközben a testhőmérséklet emelkedik.Sok minden befolyásolja.Mozgás,hangulat,közérzet stb...

Reggel,mielőtt felkelsz az ágyból,akkor mérd a hődet.Egész ciklus során,hiszen így nem tudni mennyi az alap hőd.Egyébként szép lenne a 36.9,de a te esetedben ezt most lehet,hogy figyelmen kívül kellene hagyni.

Vannak nők,akiknek a mensi 2. napján esik le a hő,én is ilyen vagyok.Másoknak pedig előtte 1-2 nappal,vagy az nap és hirtelen.A folyás nem mérv adó,hiszen lehetett már olyat is olvasni,hogy valakinek vizes folyás mellett lett pozitív tesztje.Szorítok neked,hogy baba legyen!Milyen tüneteid vannak?A tünetetek is olyan dolog,hogy van,akinek korábban,van ,aki később tapasztalja őket.A terhes nők hüvelye selymes tapintású,ezt olvastam egy orvosi oldalon,tehát van folyás jellegű érzése,de a tisztaságin nem látszik.Meleg tapintású a terhesnők hüvelye.Ezt jövő hónaptól kezd figyelgetni.Remélem segítettem és tényleg szorítok,hogy baba legyen a dologban!

2009. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát most már vizes folyásom sincs, de száraz sem igazán vagyok. Még nem jött meg, de reggel úgy fájt a hasam alja, mint menszikor. Melleim érzékenyek.Miért van az, hogy sok terhes kismama írja, hogy ugyanúgy fájt a hasa, mintha megjönne, sokszor napokig, és utána kiderült, hogy terhes. Ilyenkor miért fájdogál a has, a derék?
2009. júl. 29. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok:)Szerintem emlékszik a szervezet a mensire és hát a hormonok is elkezdenek dolgozni.Nekem két terhességem volt,vagyis már két kislányom van,de tényleg mindegyik terhesség és szülés más.Szorítok neked,hogy baba legyen!Holnaptól kezd mérni az ébredési hődet és előbb,vagy utóbb kitapasztalod,hogyan is működik a szervezeted.Bár szerintem ciklus és ciklus között is van különbség.
2009. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!