Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nap közbeni hüvelyi hő...

A nap közbeni hüvelyi hő miért nem mérvadó? Miért menne fel felkelés után?

Figyelt kérdés
Én ma és tegnap is napközben mértem.37,2és 37,3.Akkor ezt nem is kell figyelembe venni?csütörtökön kéne megjönnie.
2011. aug. 1. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia nekem a reggeli ébredési hőm megszokott egyezni a napközbenivel is, szóval en mtudom nálad hogy van de nálam áltban ugyan az
2011. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a mérvadó,amit anélkül mérsz,hogy mozognál. Ergo alvás után. A napközbeninek semmi értelem. Az nyilván magas!
2011. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálam meg mindig 2 tizeddel feljebb megy. :)

Egyénenként változik.

Probáld ki Te is,hogy reggel és napközben is megméred.Akkor látni fogod,hogy változik e és ha igen akkor hogyan.

2011. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi,megmérem,Bár azt még most sem értem,hogy az ágyban miért kéne neki mást mutatni.
2011. aug. 1. 13:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért van így, mert az emberek nagy többségének a nappali hője jóval magasabb, hiszen mozgást végzünk!

A hőmérőzésnek pedig az az alapja,hogy a mozgás nélküli alaphődet kell figyelembe venni. Hiszen, ha napközbenit nézné mindenki,akkor mindenki azt hihetné,hogy babás, hiszen magas a hője.

Egyszer én is mértem napközben 37,2 volt, reggel, meg 36,6! És nem voltam terhes nyilván!

Reggel,ha pihentél 5-6 órát,akkor a hőmérsékleted még a valós hődet mutatja, hiszen nem mozogtál. És ez a lényeg!

2011. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a reggeli hőm 37,a napközbeni hőm 37,2 volt a nem várt előtti napokban.Most meg van egy szép pozitív tesztem:)))))
2011. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor nekem hogy lehet, hogy a reggeli magasabb mint a napközbeni? már elnézést az off-ért....
2011. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A pozi tesztesnek gratulálok.Holnap reggel akkor mérek az ágyba is egyet.
2011. aug. 1. 19:12
 9/14 A kérdező kommentje:
A reggeli höm 37,1.Remélem számit valamit.Bár még van 2 nap a mensziig.A napközbenit is azért megnézem.
2011. aug. 2. 07:48
 10/14 A kérdező kommentje:
Az elöbb voltam wc-én és valami rozsaszin jött belölem.remélem még nem jön meg.Hisza a höm is 37,1 volt.
2011. aug. 2. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!