Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korábbi ébredés/felkelés...

Korábbi ébredés/felkelés befolyásolhatja a hőt alacsonyabb irányba?

Figyelt kérdés

Mindig 6 órakor szoktam kelni, ma reggel azonban a kisfiam már 5 órkor felsírt, ezért 3-szor is oda kellett mennem hozzá, utána pedig már nem igazán tudtam visszaaludni. 6-kor megmértem a "reggeli" hőmet, ami 4 tizeddel volt alacsonyabb az előző napinál. Az 5 órai felkelés befolyásolhatta, hogy ennyivel alacsonyabb lett vagy ehhez semmi köze (mert inkább feljebb vitte volna)?

Szombatra nem várom.


2010. szept. 2. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt a napot ne vedd figyelembe, túl sokat mozogtál, meg egy csomó minden befolyásholhatja...lehet, hogy reális, de inkább ne számítsd be ilyenkor.
2010. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy veszem ezt a napot, mintha meg se történt volna. :)

Csupán az jár a fejemben, hogy ha nem reális, akkor inkább magasabbnak kellett volna lennie, mivel már ébren voltam. Vagy rosszul gondolom?

Remélem nincs igazam. :(

2010. szept. 2. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem érdemes vele foglalkozni, mert én már direkt figyeltem ilyeneket, hogy az ébredési hőm (6-kor mérem) simán megmarad 9-ig is néha, pedig addig mozgok, pisilek, eszem....szóval lehet, hogy megmarad ugyanott, de lehet, hogy nem...nap közbeni hőmérséklet rengeteg mindentől függ, és ezek a befolyásoló tényezők mindig mások....kiszámolhatatlan:)
2010. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2010. szept. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!