Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom elejétől kezdve,...

Mezeine kérdése:

A ciklusom elejétől kezdve, minden nap együtt voltam a férjemmel. Most vagyok kb. a 14. napon, de a ciklusom nem mindig egyforma?

Figyelt kérdés
Valahol láttam,hogy ugye a hímvessző ki és be mozgása,ilyet csinálhat.vagy nagyon nagy hülyeség ez?Tegnap napközben voltunk együtt, de este már sajnos nem sikerült. Buta kérdés, de lehetséges, hogy a félbe hagyott esti együttlét miatt a napközbeni esemény terméke kijött belőlem?

2012. szept. 5. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... mi a probléma tulajdonképpen? Mi köze a ciklusnak a hímvessző mozgásához? "napközbeni esemény terméke",azt gondolod,hogy az órákkal később "jön ki" ? :S
2012. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szex nem befolyásolja a ciklus lefolyását (kivéve ha teherbe esel).
2012. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Illetve a teherbeeséshez tilos, ismétlem TILOS MINDEN NAP EGYÜTT LENNI.

2 naponta kell együtt lenni!

2012. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áh az nem igaz, hogy tilos együtt lenni minden nap. Az első babám is úgy lett mindennapos szexből, sőt volt, hogy többször is volt egy nap együttlét. Azoknak fontos, akiknek nincs annyi sperma számuk, mert akkor tényleg nem jó a mindennapi együttlét.
2012. szept. 5. 13:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Átolvastam a kérdést, na jó idétlenül írtam le :D :D. A lényeg, hogy ha együtt voltunk délelőtt de este sajnos nem sikerült befejezni az aktust, akkor esetleg előfordulhat, hogy kijött belőlem a reggeli sperma. Már az együttlét miatt, mert hát ugye a váladékok elhígítják. Vagy nem? Lehet nagyon hülye kérdés, de ezen filóztam. :D
2012. szept. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!