Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius17én voltunk együtt a...

Junius17én voltunk együtt a férjemmel! Julius 4én megjött illetve nem jött meg hanem csak egy kis barnázgatás volt 2 napig?

Figyelt kérdés
voltam orvosnál de nem látott semmit sem csak az a gyanus hogy ma megundorodtam a pörköltöl!hasam alaja is fáj!szerintetek lehet ez még baba?
2012. júl. 22. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, a teszt már kimutatta volna. Csináltál?
2012. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után egy bármilyen terhességi teszt választ ad a kérdésedre...
2012. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem csináltam hiszen ha azt nézzük még most lehet egy hónapos a baba!de jo lenne !már 5 éve várjuk!
2012. júl. 22. 16:04
 4/8 A kérdező kommentje:
csütörtökön voltam orvosnál nem látott semmit!azt mondta minden rendben!8mmes a méhnyálkahártyám!ennyi!:((
2012. júl. 22. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
A teszt már a nem várt napján kimutatja, szerintem csinálj egy tesztet.
2012. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félsz a csalódástól, akkor végülis megvárhatod a következő menstruációd is, ha nem élsz különösebben egészségtelen életet. Ha akkor se jön meg, akkor viszont azonnal irány az orvos!
2012. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is hogy megvárom!ha megjön nem megyek ha meg nem akkor igen!nem értem magam az első gyerek simán összejött most meg hiába próbálkozunk semmi:(a lányom már 9éves!
2012. júl. 22. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam. Nekem is megjött, vagyis valami hasonló, egyik nap pecsételés, masodik nap enyhe vérzés, de nem sok, aztán elmúlott teljesen. Csináltam tesztet de semmi. Reméljük nálatok összejött.
2012. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!