Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nézzétek már meg a görbém,...

Nézzétek már meg a görbém, most mi van, lehet baba vagy sem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 28. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs a táblázatban semmi,csak a 18 as sex napok jele.
2009. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a 14. napon együtt voltatok de nuincs högörbe igy nehéz megmondani..
2009. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsika,itt van helyesebben azt hiszem,nem mértem a hőm,mert egyszer délelöttös vagyok egyszer délutános
2009. júl. 28. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked teljesen elmentek otthonrol??????????
2009. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:))


Aranyos. Tudod, mit! Lehet baba...:)

2009. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
högörbe nélkül nehéz, de elvileg jokor voltatok együtt. mikorra nem várod?
2009. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hőgörbe akkor hőgörbe, ha méred a hődet. Így csak annyit látunk, hogy hanyadik napon voltatok együtt. :)
2009. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem,hogy miért kell lehurrogni és kigyunyolni,most először csinálok ilyen görbét,csak segitséget szerettem volna kérni,de ugy látom rosz ötlet volt.Na,mindegy.17:39-es-nek vasárnapra nem vártam és még azóta sem jött meg,tudom, hogy nem nagy idő és még megjöhet,de tényleg azt gondoltam,hogy valaki tud segiteni.......
2009. júl. 29. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:

A tegnapi 19:09-es vagyok. Sajnos tényleg nem lehet többet megtudni a "görbédből" csak annyit, hogy mikor voltatok együtt. És ha megsértődsz sem fogja tudni neked ennyiből megmondani, hogy terhes vagy-e. Lehet baba, mert elég sokat voltatok együtt. Viszont, hogy jókor-e azt tényleg csak akkor lehet megmondani, azaz megtippelni, ha tényleg vezeted a hődet, és ezáltal kirajzolódna, hogy mikor lehetett ovulációd. Ha viszont nincs lehetőséged mérni a hődet, akkor vegyél ovulációs tesztet, és azzal meg tudod, hogy mikor van peteérésed.

De ettől többet tényleg nem tudok segíteni.

2009. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,már is segitettél,legközelebb fogom mérni a hömet,legalábbis megpróbálom,aztán pedig csinálok egy értelmes görbét.Köszi még egyszer!!!
2009. júl. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!