Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még baba? Holnapra...

Lehet ebből még baba? Holnapra nem várom. Nézzétek meg a görbém.

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim,holnapra nem várom.Van még esélyem?Milyennek látjátok?Köszi [link]
2009. máj. 26. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
végül is nem nagyon csökkent le, még van esélyed. csinálj egy twesztet az már ma is kimuatatja
2009. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen.tesztet sose merek csinálni.valaki még tudna segiteni?köszi
2009. máj. 26. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehát nem volt pozi Lh tesztet...Mégis felment a hőd, fura!

A múlt hónapban is csak a menszi után ment le a hőd, ezek szerint ez sem irányadó nálad.

Ami biztos az az h jókór és sokat szeretkeztetek és h fenn a hőd.Elvileg ez elég kell elgyen a babához :-)

Elég kevés az adat.

2009. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem is szinte lehetetlen ebből eldönteni, mert a múlt menzidkor is magas volt a hőd, sőt még magasabb mint most! szóval még bármi lehet!
2009. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Mindig minden honapba volt pozi lh tesztem,de baba soha:(ezért már csak 2-öt csináltam.többet nem tesztelek meg nem is hömérözök.Én befejeztem,már ez megy 10 honapja és már elegem van:((((
2009. máj. 27. 09:17
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és ma reggel volt két csepp vér..ugyhogy megfog jönni:(((
2009. máj. 27. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!