Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyuri bácsi babaváró teáját...

Gyuri bácsi babaváró teáját iszuk ti a fagyöngytinktúrát hogy tudtátok meg inni bele lehet teni vizbe vagy gyümölcslébe? Vagy akor nem olyan lesz a hatása?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Natur :)

reggel éhgyomorra egy-egy csészével naponta...

hogy nem higitva az nincs oda irva...de szerintem jobb ha naturon iszod :D ne csalj ;)

2012. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-3x10 csepp langyos teában, tiszta vízben vagy gyümölcslében feloldva (reggeli és ebéd előtt valamint vacsora után, a déli elhagyható)!
2012. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben elég rossz az ize és ezért kérdeztem nektek segitet a babaváró csomag?
2012. szept. 4. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem... ;)


Te mióta iszod?

2012. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az első kurán túl vagyunk most tartunk a 2odik részénél én nagyon bizom bene hogy segiteni fog és te mióta iszod?:)
2012. szept. 5. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz ize van...lehet nem fogom ezt inni mar :D

meg csak 1.5 hete...tehat nem olyan regota...

Neked mikor kell nem megjonni?

Nekem 17-en :)

2012. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18adikán vagy 19edikén nem könyű meg inni az tény de a cél érdekében muszáj meg tenni mindent ti mióta próbálkoztok?
2012. szept. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!