Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig ittátok Gyuri bácsi...

Meddig ittátok Gyuri bácsi babaváró teáját? Pontosan betartottatok mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hónapja isszuk a babaváró teákat, még csak az első fázisnál tartunk.

Azt szeretném kérdezni azoktól, akiknek ezzel jött össze a baba, hogy mennyi idő múlva, melyik fázisnál kopogtatott be a gólya?

Illetve ti pontosan betartottatok mindent? Nekünk a második fázissal kapcsolatban van egy kis problémánk. Konrétan: ,,ez idő alatt a férfi naponta egy nyers fürjtojás sárgáját, egy pohár barna sört, 300 gramm nyers vagy főtt zellert fogyasszon." A párom a barna sört még bevállalja (bár szegény egyáltalán nem szereti a sört), viszont a nyers fürjtojást és a napi 30 deka zellert már nincs szívem beletömni. Lehet ezeket helyettesíteni valamivel?

Előre is köszönöm.

Kyra



2012. jan. 1. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly? Te jó ég :S babaváró tea :DDDDD
2012. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen komoly, mi is isszuk.


Az első szakasznál járunk, egy hónapja kezdtük. Szerintem nem nagyon lehet helyettesíteni a leírtakat, max. elhagyni, csak nem tudom, akkor ugyanolyan hatásos-e? A 30 deka zeller nálunk sem fog menni.A tojás még úgyahogy..:-))

Te érzel valami változást eddig?

2012. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem érzek változást. Mondjuk ahogy olvasgattam mások tapasztalatait, leginkább a ciklusukat rendezte, ami nekem eddig is elég pontos volt. Nálad valami változás?
2012. jan. 2. 06:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 29 helyett 27 napra jött meg, de szedtem antibiotikuot is, lehet csak az kavart be, viszont a 9 napos vérzésem végre megint 5 napos lett!!:-)
2012. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adrienn83 válasza:
Sziasztok! Mi 4 éve próbálkozunk gyógyszeres kezelés, kúpok, vitaminok. FLP-s termékeket is szedtük azok sem hoztak eredményt, peteérésem van rendesen nálam annyi a gond, hogy sűrű a nyákom és elméletileg ezért nem sikerül. A dokim inszemet és lombikot javasolt, jó zsebbenyúlós dolog. Mi még csak az első fázisnál járunk a Babaváró tearendszernél és remélem sikerrel járunk.
2013. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!