Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt, beta hcg 177,...

Pozitiv teszt, beta hcg 177, az uh-n nem látszik semmi. Terhes vagyok ugye?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban nem fogjuk tudni megmondani!Mit mondott az orvos?
2012. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ezért nekem az első uh-t akkor csinálták, amikor már 2000 körül volt a hgc-szintem. Addig csak vérvételek voltak, meg a reménykedés. Várj még kb. 1 hetet, és biztosat fogsz tudni.
2012. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
múlt héten pozitiv teszten ultrahangon nem látszott semmi utána vérvétel beta hcg 177 lett ez terhességet jelent kb 3-4 heteset ma megint voltam de még most se látszik semmi, szerintem várok kb 2 hetet és akkor már látszani fog pozitiv teszt vizeletből meg vérből is biztos terhes vagyok csak még bújkál a kicsikénk
2012. szept. 3. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hét 4 napnál nálam még semmit nem láttak, akkor azt mondta az UH-s doki, hogy 2 hét múlva ha megyek, akkor biztos, hogy látszani fog már. 177 ßhcg még nagyon kevés, terhességet ugyan jelez, de a doki nekem azt mondta, 300-500 alatti értéknél még olyan kicsi a "baba", hogy tuti nem látják, 1500-2000-es értéknél látszik biztosan.
2012. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1ooo alatt nem látszik a baba, de elvileg mára már el kellett volna érnie az 1ooo-et.. Majd írj, h mi lett.
2012. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináltak újab hcg-t?
2012. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van valami újság???
2012. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!