Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint csalódás lesz a vége?...

Megint csalódás lesz a vége? Ez a hónap sem a miénk?

Figyelt kérdés

Csütörtökre nem várom... nem bírtam ki és ma reggel teszteltem, de - :( olyan fura érzésem van, de már nem merek reménykedni. ilyenkor régen mensis görcseim szoktak lenni, amik most nincsenek. viszont kicsit több, mint egy hete érzem a méhemet, nem nagyon csak éppen és krémes folyásom is van szintén azóta. ma reggel óta ez az érzés olyan, mintha viszketne a méhem... ilyen van?


tudom, hogy ez még bármi lehet, de kíváncsi vagyok, érzett-e már valaki hasonlót, illetve hogy mi lett a vége...


2009. júl. 28. 09:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
09:44! Én is ezt a logikus következtetést vontam le.:)Végül arra jutottam, hogy nem hőmérőzök, az ovuteszt sokkal pontosabb.
2009. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nyugi már!!!
2009. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kérdező! Már csak 2 nap...:) És hagyd a fenébe azt a hőmérőt, csak izgatod magad miatta!
2009. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
jó, igyekszem...
2009. júl. 28. 09:51
 15/23 anonim ***** válasza:
én tettem fel a görbémet,én 1-2 ára nem várom.Tüneteid??
2009. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
a kérdésben leírtakon kívül émelygés, néha cici fájdalom. a derekam is olyan mintha beütöttem volna. szeintem ezek még bármitől lehetnek...
2009. júl. 28. 09:58
 17/23 anonim ***** válasza:
Megértelek, nem akarsz nagyot csalódni. Én is ilyen vagyok, inkább nem élem bele magam. Ez alkati kérdés.
2009. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

egyébként tényleg igaza van az előttem szólónak, pozitív gondolatok. keresztanyám történetét elmesélem: szval nagyon akarat babát, görcsösen rajta volt a dolgon, és miden hónappal mikor megjött szinte depresszióba esett. évekig ment ez. komolya. aztán úgy döntöttek , hogy örökbefogadnak egy újszülött picibabát. mára a kicsi már 7 éves, nagyon édes. és keresztanyu 24 hetes terhes. a doki azt mondta , hogy azért is lehetett , mert most nem görcsöl rá a témára. a termászet meg tudja ,,viccelni" az embert. szval ezzel nem azt akartam mondnani, hogy fogadj örökbe, hanem , hogy ne ess kétségbe, ha mind ketten egészségesek vagytok a párotokkal akkor jönni fog a gólya.

nekem a mellem fájt , és megjött egy 2 napos menzi, pedig terhes voltam.

2009. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

én csak attól görcsölök, hogy mindenki ezzel a görcsölés dologgal jön. szerintem hagyni kell, hogy ezt magadban lerendezd és nem úgy, hogy azt hajtogatod, hogy nem görcsölök, hanem ahogy neked jó. nekem pl. az segít, hogy tudom, hogy szeretnék babát, de azt is tudom, hogy pontosan akkor fog megszületni, amikor annak itt az ideje és pár hónapon tuti nem múlik.


csak ettől még nem jó a mensi előtt két nappal (és egy negatív teszttel...)

2009. júl. 28. 10:15
 20/23 anonim ***** válasza:

nekem anno azt mondta a doktorbácsi hogy elmaradt mensi előtt vér felesleges tesztelni- az csak pénzkidobás

ezen felbuzdulva egy napja késik de én csak vasárnap( magam ismerve nem fogom addig kibírni- szombaton:))fogok tesztelni

nekem elmaradt után 2 héttel lett poz a teszt az első babónál

nyugi ez a - teszt csak pénzkidobás volt semmi több

ne vonj le belőle messzemenő következtetést

2009. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!