Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet alkoholt fogyasztani...

Lehet alkoholt fogyasztani cickafark tea-kura közben?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen hatása lehet, de én semmiféle gyógynövény-kúra közben nem iszom alkoholt, és kávét is csak napi fél decit összesen. Inkább nem játszadozom az egészségemmel, mert mint minden gyógyhatású dolognak, a növényeknek is vannak az alkohollal bizonyos mellékhatásai...
2012. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen se rá-, se lebeszélni nem akarok senkit az alkoholfogyasztásra/ról, de az tudvalevő, hogy maga az Unicum - ami ~ 40 % alkoholtartalmú - több mint negyven gyógy- és fűszernövény keverékéből készül.

...Azért gondolom, nem a mértéktelen fogyasztásról beszélünk most, hanem az alkalmankénti 1-2 pohár borról (vagy valamiről), ami - véleményem szerint - még belefér.

2012. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze,csak arrol van szo ha elmegyünk lagziba a hétvégén megihatok e egy két pohár bort vagy pezsgőt,de ha ennek bármi káros hatása van akkor inkább nem teszem
2012. szept. 3. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:

1 pohár pezsgőt én is megittam a lagziban, de én aznap kihagytam az esti teát... :)

Jó szórakozást :)

1. voltam.

2012. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!