Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfü teákat...

Cickafark és palástfü teákat hogyan kell fogyasztani? Mikor? Hányszor? Kinek segitett? Vagy inkább a barátcserje?

Figyelt kérdés

#cuckafark #falástfű
2012. aug. 26. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább 100x barátcserje, mint egyszer cicka!! én ittam egy ciklusban a cickát, hát 3 hétig erős vérzésem volt tőle, akkor azt mondtam, soha többet.
2012. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg csak a cickát ittam (ill. ciklus másik felében palástfüvet), aug 5én kezdtem (pco mellett, mert nem akart megjönni fogi után 1,5 hónapja, előtte pé-nezegetés, - tesztek..) szal két nap mulva csinált is pé-t, aztán 11-én megjött a mensim, 22-én pedig pozitivat teszteltem (bár még naon haloványt, de azóta erősödött :). Szóval nálam bejött. De nem mindegy, hogy miért akarod, milyen ciklus mellett inni.
2012. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nállunk negyedik hónapja nem jön a baba és mondták hogy próbáljam meg,a ciklusaim nagyon össze vissza vannak,nem tudom mikor van vagy van e peteérésem és azt mondták ez majd helyreteszi azért vagyok kiváncsi a véleményetekre
2012. aug. 26. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:

A cickafark beállítja a ciklust, segít a peteérésben. A palástfű pedig elvileg a beágyazódást segíti elő.

Úgy kell inni, hogy peteérésig cickát a menzesz első napjától, aztán menzeszig vagy pozitív tesztig a palástfüvet.

Mondjuk nekem a palástfű erős görcsöket okozott menzesz alatt, én nem iszom, és most csinálok egy egy hónapos cickafark-kúrát, E vitaminnal és méhpempővel. PCO-s vagyok, és merem inni, nekem eddig mindig helyrerakta egy pár hónapra a ciklust, és peteérésem is rendesen volt (na meg babám is).

Barátcserjével nincs tapasztalatom, azt nem merem szedni. Kolleganőm beszélt róla, neki nagyon megborította a ciklusát, és ő is PCO-ban szenved. Meg lehet próbálni, de csak óvatosan! Arra pedig figyelj, hogy lehetőleg a gyógynövényekből ne nagyon keverj, mert pont olyan, mintha többféle gyógyszert vennél be egy fejfájásra... többet árthat, mint amennyit használ.

Mielőbbi babásodást :)

2012. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, még egy valami, utolsó vagyok: szerintem te is csinálj egy egy hónapos cicka kúrát. Inkább fordítsd rá ezt az időt, megéri. Ha görcsölsz tőle, mikor vérzel, akkor viszont inkább hagyd abba.

Én napi 1 csészével iszom, ajánlott mennyiség 2 csésze, de így is jó. Viszont 6 hétnél tovább nem ajánlott alkalmazni egy hosszban.

2012. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget
2012. aug. 27. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: nekem sem volt semmi görcsöm a mensi alatt, szinte észre sem vettem, pedig máskor, ha véletlenül magától jött meg, vagy ha a fogit szedtem, akkor is a jobb oldalon szúrt alul a hasam, de második nap olyan szinten, hogy a lábamba a térdemig sugárzott a fájdalom! Most meg semmi. És nem mellesleg a bőrömet is rendberakta a cickafark. Nagyon szárad a bőröm, és most megint a palástfű alatt is már hiába kenem többször is egy nap,akkor is hámlik (meg a fejbőröm is), és minend apróságtól foltos leszek meg viszketek...
2012. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!