Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 11-én megyünk a...

Szeptember 11-én megyünk a Budapesti Kaáliba első konzultációra, valaki leírná, hogy az első konzin mi fog történni velünk?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baj nincs Krizsával!Ő a világ leges-leges-lecsodálatosabb orvosa.!!!!!!!!!!!!!

Én is hozzá járok!Mikor először bementünk hozzá első konzira,mondtam a férjenek,hogy ide hozzá többet nem........de annyira profi,hogy most minden konzultáció után megölelném,annyira szeretem!Ma is beszéltem vele,cuki volt!A legjobb választás!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

JAJJ,JÓL VAN,MERT annyira megijedtem :D ..

nyers a modora?Én túlsúlyos vagyok-akkor ezt is szóvá teszi,biztos? :)

2012. szept. 3. 20:11
 13/17 anonim ***** válasza:
Krizsa jó szakember csak lehúzós el akart küldeni minket olyan vizsgálatokra amik már megvoltak, de neki csak a haver dokitól lett volna jó, így nem mentünk vissza hozzá.
2012. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Túlsúly komoly gond azin mindenképpen változtass tuti fog kérni inzulin vizsgálatot.
2012. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Milyen vizsgálatokra akart elküldeni,amik már megvoltak?

Könnyű mondani,hogy változtassak a túlsúlyon,2 éve kezelik-mégsem tudok fogyni...

2012. szept. 4. 06:22
 16/17 anonim ***** válasza:

akkor valami nem jó a kezelésben. gyógyszert kell váltani, vagy átnézni a speciális diétádat. Hidd el tudom milyen nehéz.

Pl genetikai vizsgálatunkra közölte, hogy neki egy másik dokitól kell ugyan az a leletet, márpedig az nem nagyon tud változni.

2012. szept. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondott soha olyat,hogy "haver dokihoz" menjek!

Mindegy azt mondtam,ha nem találok senkit,akkor ő csak a legjobbat ajánlja!

Kicsit fura a stílusa,mert szerintem sok a "betege" és néha szétzuhan!De cuki nagyon!

Ha túlsúlyos vagy,akkor cukorterhelésre biztosan elküld majd!

2012. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!