Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj, hogy én korán szeretnék...

Baj, hogy én korán szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
A mai fiatalok ezt az időt szeretnék kitolni 35 évre, én pedig úgy 22 éves korom környékén szeretnék. Nem akarom hogy 50 legyek mire érettségizik. Ez olyan nagy baj? Férfiak válaszát is várom.
2008. máj. 13. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szia!

21 vagyok, és 1,5 hónapos a picim. életem legboldogabb napjai amióta megszületett:)

hajrá!

2008. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem teljesen rendben van, hogy így gondolkodsz. Annak ellenére is, hogy pl. Én teljesen máshogy. Most vagyok 30, és Én most érzem, hogy eljött az ideje, és szerencsére minden feltétel adott is hozzá. Akkor kell bevállalni, ha igazán szeretnéd, és ha éppen 22 éves vagy, vagy akárhány, az nem számít semmit.
2008. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat is.
2008. máj. 13. 22:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia én 20 leszek októberben és mi már 2 éve szeretnénk babát de sajna nagyon döcögösen megy majd most megyek átjárhatósági vizsgálatra és utána remélem össze jön!Úgyhogy te pont jókor szeretnél!Az én párom 29 és ő már nagyon benne van a családalapitásban mint én!:)
2008. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szia.én 21 vagyok,a párom 22 és 13hetes terhes vagyok.elöször megijedtem,mert bár beszéltünk a babárol,de nem terveztük és ugy gondoltam fiatal is vagyok még a megszakitason is gondolkodtam,de aztán maradt a pici,nem volt szivem "eldobni"magunktol.az apuka nagyon boldog volt és most már én is:)
2008. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Anyukám 18 éves volt, mikor én születtem, miattam összedőlt a karrierje (divattervezői állást kapott volna a suli után, de amint bejelentette, hogy terhes, visszavonták az ajánlatot), azóta havi ötvenezer forintból él, és próbálja felnevelni az időben született, most nyolc éves öcsémet. Mindazonáltal azóta sem sajnálja, hogy megszült engem, csak örökre ott marad benne a kérdés, mi lett volna, ha...


Nem mondom, hogy ne szülj korán babát, hiszen nincs borzalmasabb, mikor valaki negyvenen túl kezd el próbálkozni elkeseredetten (mai amerikai trend), csak bele kell gondolni, mi lesz akkor, ha a párod két-három év múlva úgy gondolja, rosszul döntött, és elhagy. Fiatalon, munkatapasztalat nélkül és kicsi gyerekkel ki az a munkaadó, aki felvesz?


Én a magam részéről 22 éves múltam, szeptemberben lesz az esküvőm, de gyereket csak 25-26 éves koromra tervezek. Addig dolgozni szertnék, hogy ha a helyzet úgy hozza, egyedül is fel tudjam nevelni a gyerekemet tisztességesen. Lehet velem nem egyetérteni. :P

2008. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!