Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj, hogy én korán szeretnék...

Baj, hogy én korán szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
A mai fiatalok ezt az időt szeretnék kitolni 35 évre, én pedig úgy 22 éves korom környékén szeretnék. Nem akarom hogy 50 legyek mire érettségizik. Ez olyan nagy baj? Férfiak válaszát is várom.
2008. máj. 13. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz,sőt!

Kár,hogy egyre kevesebben gondolkodnak így!

Sok sikert!

33 hetes és 23 éves kismami

2008. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó, hogy így gondolod! Remélem, teljesülnek a vágyaid!
2008. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Korán? Sztem ez az ideális. Bár ez függ a neveltetéstől is. Én 21 vagyok, anyukám 20 évesen férjhez ment 22 éves korában születtem. Én úgy érzem már elvagyok késve. Nem tudnék 30 évesen férjhez menni. Falun nőttem fel 200kmre Pesttől, ez nálunk így normális.
2008. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én egyáltalán nem tartom bajnak.

Ha megvan a megfelelő partner és körülmények, miért ne vállalnál babát?

Én 19éves korom óta majd "meghalok" egy pöttömért.

Most 24 vagyok, és már egy kicsit késeinek is tartom, egy évvel ezelőtt jó lett volna. Mire szülök, minimum 25 leszek. De hát most jöttek össze hozzá a dolgok :)

Mi már alig várjuk a második csíkot.

2008. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát ha mégegyszer kezdhetném biztos, hogy előbb 20-21 évesen vállalom a babát, már kicsit bánom, hogy eddig vártam. Mi csak most kezdtünk bele én 28 a párom 33.:
2008. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! Remélem hamar megtalálom majd a párom aki így gondolkozik. (bár most még nincs kilátásban :( ) Sok boldogságot minden kismamának és anyukának!
2008. máj. 13. 19:20
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is a 22-25 év körül ideális a "dolog"!Mi is már nagyon rég óta szerettünk volna bébit, de most úgy gondoltuk belevághatunk, én most leszek júl-ban 22 párom meg 25.


5 hetes kismama

Sok sikert!

2008. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én most leszek 24 és nagyon szeretnénk kisbabát. Attól félek hogy nem fog hamar összejönni:( Szóval nagyon örülök hogy ennyien vagyunk akik egyetértünk!!:):)
2008. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, ha megvan a megfelelő partner, és az anyagi háttér, akkor nyugodtan.

Én 24 éves vagyok, hamarabb nem vállaltam volna be, de úgy érzem most elérkezett az idő. 1 hónapja próbálkozunk.

2008. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon boldog babázást kívánok annak akinek sikerült és addig is drukkoljanak nekünk akiknek még nem :( Hagy jöjjön az a baby bumm :)
2008. máj. 13. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!