Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet a szójavit forte...

Sikerülhet a szójavit forte szedésétől a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Nekem ezt ajánlották, álítólag két ismerősöm is ettől esett teherbe. szedett már valaki ilyet? Két éve próbálkozunk babával.
2008. máj. 13. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, nekem például az E-vitamint ajánlották, hogy védi a sejtfalakat és könnyebb a teherbe esés. 1 hónapja szedem, majd kiderül,hogy sikerült-e babát "gyártani".:)

a Szójavit forte-ről még nem hallottam,de ha vki azt írja itt,hogy jó cucc, akkor kipróbálnám.

2 éve próbálkoztok és még nem voltatok dokinál?????????

2008. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a párodtól esel teherbe :-)

Viccen kívül: szerintem vizsgáltassátok ki magatokat. Nekünk 4 év után sikerült, közben 3 dokit "elfogyasztottam". A 3. orvosom jött rá, mi a probléma.

2008. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
voltunk már mi is dokinál. Szedtem a clostit, aztán csináltak HSG-t és laparoskópiát. A férjemet is nézték nála is minden rendben. Azért kezdtem el szedni a szójavitet, mert a kolléganőm és a férjem unokatestvére is ettől lett terhes, ők is két év próbálkozás után kezdték el szedni és elsőre összejött nekik.
2008. máj. 13. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
a herbáriában van e vitamin és ezüst kollois nekem ez segített + a closti, meg bromocriptin, ja és a 4. orvos aki rájött a problémámra,.!!
2008. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok. Szerintem próbáld ki, baj nem lehet belőle. Javaslom még a folsavat, és valamilyen terhesvitamint.
2008. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A bromot én is szedem meg ebben a ciklusban újra szedem a clostit, és eszem hozzá a szójavitet, ja és iszom a palástfű teát félidőtől.
2008. máj. 13. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!