Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hétvégén lefeküdtem a...

A hétvégén lefeküdtem a barátommal, de gumi nélkül csináltuk. Azt mondta, tud rám vigyázni és nem is ment el bennem, még az előváladékra is nagyon odafigyelt. Zuhany alatt is csináltuk és úgy hallottam, vízbeni szex után nincs baj. Van okom félni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanis az előváladékra nem tud figyelni. Azt szinte nem is látod, olyan kevés.

100-ból 30 nő esett igy teherbe a statisztikák szerint. Legkoözelebb védekezzetek és reménykedj, hogy most nem esz belőle (nem kivánt) terhesség.

2012. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!


Igen van okod. Bármikor teherbe eshetsz, persze csak az esélyek mások a ciklusod hanyadik napján vagy. Na de ha pont te esel bele abba a kis százalékba akkor ez később nem fog vigasztalni, mert cikluson túli peteérésed bármikor lehet.

Mindig védekezni KELL, mert az előváladéktól is teherbe lehet esni.

Igen ez egy jó duma, hogy tud rád vigyázni, de könyörgöm hogyan? Amikor benned van akkor is bekerülhet beléd az előváladékából.

Hány éves vagy?

2012. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Te kis naiv :) nem a párod megy majd kikapartatni az embriót, gratulálok. SOSE enged védekezés nélkül. Kivéve, ha gyereket akarsz.
2012. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Bízz benne, hogy nem maradtál terhes, ártalmas lenne a társadalomra.
2012. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Fogamzásgátló eszköz nélkül mindenhol veszélyes a szex. Vízben, kerozinban, savfürdőben is.


Amúgy zuhany alatt még víz se kerül a hüvelyedbe, hacsak nem fejen állsz közben. Még ha igaz is lenne ez a "vízben biztonságos" baromság, ebben az esetben akkor sem állna meg.


A terhesség ellen csak a gumi véd, HA nem szakad ki!! Még a gyógyszer sem 100%, erre pl. a férjem az élő példa. Ha nem a 4. hónapban jön rá a terhességére az anyukája, valószínűleg nem születik meg.

2012. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Apám is vigyázott, én pedig 9 hónap múlva megszülettem. Szóval simán lehetsz terhes, mivel az előváladékkal nem fog tudni vigyázni a barátod. Ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet, legközelebb pedig mindenképpen védekezzetek, bármit mond a barátod!
2012. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ezen a szinten a világ, mert az ilyenek szaporodnak...
2012. aug. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ahelyett hogy szanalmas es degradalo megjegyzesekkel traktaljatok a masikat, nem segitetek.. Semmi jo erzes nincs bennetek, hogy mondjuk megprobaljatok megnyugtatni egyik embertarsatokat? A velemenyeket szepen is meg lehet fogalmazni, nem kell ordenare, undorito modon kozolni a masikkal, aki mar igy is halalra van remulve. Igen, maganak csinalta a bajt, de nem kell egybol pokolra kuldeni. Miert nem leget segiteni es ember modjara viselkedni?

Mellesleg nem feltetlen lett terhes.

2012. aug. 28. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hülye, mit nyugtassuk? Amúgy meg miért beszélsz úgy magadról,mintha más írna rólad? :D

Ha ennyire tudatlan vagy, inkább ne szexelj... nem fogunk pátyolgatni, hogy szegény buta kislány...

2012. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

A feleségem megboldogult nagymamája halálos ágyán elmesélte, hogy 17 abortusza volt. Még nekem is hihetetlenül hangzik.


Nem ismerték sem az óvszert, sem a tablettát.

Akkoriban ismert volt a naptár módszer, megszakított közösülés, ecetes öblögetés, különféle kicsorgatós, és lépcsőről leugrálós technikák.


Hogy melyik módszert és milyen eredménnyel használták, azt sajnos már nem tudjuk meg. Legalábbis a nagyitól nem.


Víz alatti szex, mint fogamzásgátlási mód? Na ettől nekem is leesett az állam.

Ezt a jó tanácsot az ifjú házasoknak kapják, a sodrófa formájú FA-testápoló mellé.


A feleségem az első gyerek előtt öt évig szedett fogamzásgátlót.

Megemelkedett a billirubin szint ami májproblémára utal. A doki eltanácsolta a tablettától.


Végül mondok valami jó hírt is:

A legkisebbik gyerekem születése óta, azaz 8 éve megszakítással szexelünk és csak a duplázáshoz húzok gumit (második menethez).

Eddig semmi meglepetés nem ért bennünket.


Úgy védekezzetek ahogy akartok. Ti fogjátok felnevelni, vagy nem?


F/42

2012. aug. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!