Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szilveszter este a barátom...

Szilveszter este a barátom gumi nélkül akarta csinálni. Kezdjek félni, hogy késik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! mondtam neki h nem, nem kockáztatunk. miondtan h légyszi kicsim csak 1-2 lökést, ennyiből nem lesz baj. addig győzködött hogy belementem 3lökés volt. aztán kihúztam a farkát és mondtam h többet ne. igaz még próbálkozott de megértette. viszont Jan1. kellett volna megjönnie, fájt is a hasam egy kicsit szokás szerint, de mai napig semmi :S:S:S kezdek idegeskedni. igaz vele veszítettem el 1-másfél hónapja de eddig védekeztünk gumival. most volt az 1.eset és nem élvezett belém!!! idegeskedek :S:S szerintetek?
2009. jan. 2. 21:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
Menj el és vegyél egy tesztet. Szerintem késhet.. Elviekben nem kell aggódnod, mert menstruáció előtti pár napban volt az aktus és nem élvezett beléd, kevés az esély, hogy terhes legyél, de nem kizárt!!! Már az előváladéktól is terhes lehetsz! Ha ennyire szeretnétek egymást gumi nélkül,akkor irassatok fel gyógyszert! Ha pedig nem, akkor felejtsétek el gumi nélkül, mert mindíg rettegni fogsz, amikor késik..
2009. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem 3 lökéstől nem élvezett el. amúgy tuti ha elélvezett volna akkor sem azért késik a mensid mert 31-hez számított 3 nap múlva késhet a mensid de még szinte fel sem fogta a szervezeted ha netán elélvezett. de szerintem ne izgulj!
2009. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlóról annyit, hogy ki is váltottam már a Lindynette 20-at csak vártam hogy megjöjjön, mivel menszi 1.napján lehet elkezdeni, ezért nem szedem még. de azért bennem van az iged rendesen :S:S..véleményekem még szivesen olvasok, de az eddigieknek nagyon köszönöm.
2009. jan. 2. 21:36
 4/15 anonim válasza:

Nyugalom 3lokestol nemlessz az egvilagon semi bajod.de komolyan.a teherbe eseshez tobb kell mint 3lokes nezd meg a megszakitasos modszert anyumnek 12evig ugydugtak es semi baj se lett belole csak 13evire 1teso:D amugy enis ilyen hejzetbe vagyok nekem is azthiszem pasim 2-3szor gumi nelkul bedugta en menszimet 11januar-ra varom es remelem nemlessz gond.amugy meg a baratnomn is meselte h ok 1evig folyamatosan ugy dugtak h gumi nelkul es mikor mar a pasi erzte h elmegy akkor felhuzta a gumit...de elovaladek az csak sikosito nyugi abba alig van sperma es tudopm h 1sperma is eleg es mar vege de ez olyan valoszinutlen...nyugodj meg nemlessz gond..enis ijen helyzetbe vagyok es nemfogok feleslegesen parazni..de azert drukkolj nekem enis drukkolok:D


Angi

2009. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Tudjátok mit? Akkor játszatok még ezzel nyugodtan! Oszt vagy becsúszik a gyerek vagy nem. Igazatok van! Nagyon okosak vagytok, gratulálok. De azért a másikat ne buzdítsd már arra,hogy ne aggódjon! Igenis aggódjon, mert ha hosszútávon ezt csinálja bármikor teherbe eshet. Lehet hogy a te szüleidnek ez bejött 12évig, az nem jelenti azt hogy biztonságos. Olvassatok utána a neten...
2009. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hosszú távon aggódjon, na de most NE!! Attól csak rosszabb lesz. Amúgyis az esély nagyon kicsi, én biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi bajod sem. Nekem volt olyan is (szextől függetlenül), hogy baromi stresszes időszakban semmit nem késett, amikor nem történt semmi különös, akkor meg egy hetet. Rengeteg dolog befolyásolja, 2 nap késés még semmi. 2 hét múlva csinálj tesztet, ha addig nem jön meg meg persze doki. De úgyis meg fog... Legközelebb pedig, inkább védekezzetek, de már úgyis írattál tablettát, szóval mindegy erről papolni gondolom.
2009. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen..a tabiról már mindent tok..:D:D..nagyon szépen köszönöm az összes választ!! és ezt egyáltalán nem hosszú távon terveztük, sőt nem is terveztük/terveztem..így alakult, de ha megjön azonnal kezdem a gyógyszer..csak még mindig nem :S:S drukkolok neked is kedves drukkoló =D
2009. jan. 3. 15:24
 8/15 anonim válasza:
legyszi meg azt modn meg h hany eves vagy??? en 16(a drukkolos:D)
2009. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
megjött már a mensid?
2009. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én is 16 =)..és nem, nem jött még meg :S:S
2009. jan. 5. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!