Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szilveszter este a barátom...

Szilveszter este a barátom gumi nélkül akarta csinálni. Kezdjek félni, hogy késik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! mondtam neki h nem, nem kockáztatunk. miondtan h légyszi kicsim csak 1-2 lökést, ennyiből nem lesz baj. addig győzködött hogy belementem 3lökés volt. aztán kihúztam a farkát és mondtam h többet ne. igaz még próbálkozott de megértette. viszont Jan1. kellett volna megjönnie, fájt is a hasam egy kicsit szokás szerint, de mai napig semmi :S:S:S kezdek idegeskedni. igaz vele veszítettem el 1-másfél hónapja de eddig védekeztünk gumival. most volt az 1.eset és nem élvezett belém!!! idegeskedek :S:S szerintetek?
2009. jan. 2. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én a helyedben már kezdenék félni úgy hogy ne halogasd tovább nem tudom hogy tudsz ilyen nyugodt lenni
2009. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:S:S:S:S
2009. jan. 5. 17:51
 13/15 A kérdező kommentje:
holnap reggel csinálom a tesztet!! szorítsatok!! :S:S..Angi, veled mivan?
2009. jan. 5. 19:22
 14/15 anonim válasza:

Szia!nyugika az idegesegtol kesik...en mondjuk jan. 9-10-11 korul varom es ma meg csak 5:D meg raerunk....ha akarsz vegyel fel msn angelikas@windowslive.com


Angi

2009. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
oké, felvettelek! :) am megcsináltam a tesztet suli előtt...negatív hála az égnek, de még mindig semmi :S
2009. jan. 6. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!