Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Mostanában dolgozunk a párommal a babán. Eddig minden korábbi kapcsolatomban, és a párommal is óvszerrel védekeztünk, mióta élesbe fordultak a dolgok azóta tapasztalom, hogy az aktus végén amikor a párom elélvez, a sperma kifolyik. Ez természetes? Ettől még lehet baba? Válaszokat előre köszönöm. :)

2012. aug. 27. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, kifolyik. Fura is lenne, ha bent maradna örökre.
2012. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a tudatlanságomért, csak eddig tényleg nagyon vigyáztam, hogy még véletlenül se legyen baba. Ha a sperma kifolyik, azért elegendő marad bent a megtermékenyüléshez? Vagy speciális módon nem kell vigyázni, hogy bent maradjon? Gondolok itt pl lábak föltámasztásában, vagy a gyertyában. Előre is köszi.
2012. aug. 27. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, természetes. A természet úgy "alkotta" meg ezt a dolgot, hogy több száz milliónyi sperma álljon rendelkezésre, de ebből elég pár ezer is a fogantatáshoz, abból is csak 1 (alapesetben). A többi a hüvelyben "feloldódik" egy idő után, (amik közel vannak a méhszájhoz nagyon) A többi (a nagyobb rész) meg kifolyik.
2012. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondják, h segíti a gyergyaállás, de aminek fent kell maradni fentmarad :) Most nem akarok is "kiselőadást" írni, de biztos megfigyelted, h a sperma egy idő után száradni kezd, odabent ugyanez van, csak ott megtapad ugye a méhszáj közelében és onnan "segíti" a női szervezet hogy bentebb tudjon menni. DE ez csak a kis része a spermának (mint írtam elég ennyi is), a többi kifolyik , mert a "kilövés" pillanatában vannak a nyerő spermák azok jutnak legközelebb a méhszájhoz. Esetleg annyit tehetsz, h aktus után pihizel pár percet.
2012. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*mmint fekve, gondolom érted :)
2012. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az első babánál gyertyáztam, elsőre sikerült. Másodiknál már nem paráztam, felálltam rögtön, és megint elsőre összejött. A természet ezt jól kitalálta :)
2012. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget, most már megnyugodtam. :)
2012. aug. 27. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is paráztam emiatt.Én minden együttlét után kispárnát teszek a popom alá.Igy nem folyik ki...

Nah meg fekve maradok min 30 percet....remélem most sikerül nekem is....

De neked naon szorítok.....mindent bele

2012. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!