Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt okozhatja egy kisbaba? A...

Ezt okozhatja egy kisbaba? A 24. napon vagyok, tegnap óta érzem, hogy tompán szorít a hasam, ma méginkább, de még nem görcsöl.

Figyelt kérdés
A mellem érzkenyebb, de igazából nem tudom, hogy azért mert sokat vizsgálgatom, hogy érzékenyebb-e vagy amúgy is... Van ilyen tapasztalata valakinek?
2008. máj. 11. 12:22
 1/8 A kérdező kommentje:
A folyásom meg kissé vizes, de nem sok egyáltalán...
2008. máj. 11. 12:31
 2/8 anonim válasza:
Nos én még nem tartok a 24. napnál de hasonlókat érzek mint te. Én csináltam terhességi tesztet de negatív lett. úgyhogy nem biztos, hogy babától van de neked is ajánlom a terehességi teszte.
2008. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosítok.. a folyás törlés után tojásfehérje szerű.
2008. máj. 11. 12:46
 4/8 anonim válasza:
hm nekem is ugyanúgy,de mint írtam nem biztos,hogy baba de persze lehet az is de biztos ami biztos csinálj egy tesztet.
2008. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne tesztelni, mert nem biztos, hogy jó eredményt vagyis pozitív eredményt mutatna. Még korai.
2008. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezekszerint még kb 5 napod van a meni-ig, ha rendszeres,úgyhogy a tesz csak kb 7 nap múlva mutatja ki, de még az is lehet korai.várj türelemmel, ha nagyon fájna is akkor lehet fél no-spa-t bevenni.
2008. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp korai lenne tesztelni. Várd meg, hogy megjön-e.

De elviekben érezheted a beágyazódást.

2008. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És a folyás? Az normális? Mármint hol ilyen, hol olyan, de inkább tojásfehérjés és egyáltalán nem sok!
2008. máj. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!