Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes akkor meddig...

Ha valaki terhes akkor meddig érzi úgy hogy majd szét robbanak a mellei? Végig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos csak reménykedem hogy most sikerült, ugyanis majd csak a jövő héten csüt. körül (nem)kellene megjönnie, de már kb. 2 napja úgy meg vannak duzzadva a melleim, hogy majd kiesnek a melltartóból és már most szinte hozzájuk sem lehet érni. Szerintetek baba, vagy ez a mensi jele? Szokott keményebb lenni a mensi előtt, de nem ennyire korán duzzadnak meg és nem ennyire. Most vhogy az erek is jobban látszódnak. De más jel igazából nincs. Szerintetek?
2008. máj. 11. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia,ha ideges vagy azt érzi a baba is,nem árt neki,de azért próbálj nyugott lenni.Most olvastam hogy lehet nem jött össze a baba,szerintem volt aki barnázott az elején,de várjuk ki a végét.Remélem sikerül a baba.Írhatsz privit is,mert nemmindig jutok ide fel.
2008. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást! Az idegeskedést nem tudom "legyőzni", mert sajna megoldhatatlannak tűnő családi gondom van.:-( Remélem tényleg sikerült. Ebben a ciklusban szinte mindennap együtt voltunk a párommal, kivéve amikor dolgozott. Az minden harmadik napon volt. Amikor ilyen krém színű folyásm volt, abban reménykedtem ,hogy most van a pé-m, és akkor is csináltuk. Előtte is és utána is. csak ezért bízom benne, hogy sikerült. De ma reggel elkeseredtem. :-(
2008. máj. 12. 10:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Megjött? Vagy még nem? Drukk!
2008. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött, de megint nem olyan mint szokott lenni. :-( Alig volt vmi. De tuti nincs baba. Attól tartok nincs peteérésem. Majd menni akarok dokihoz. Azért köszönöm a drukkot!
2008. máj. 18. 19:41
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne keseredj! Hanem mihamarabb doki!!!

Sok sikert!

És a lehető legtöbb együttlétről azért ne mondjatok le, mert sosem lehet tudni...!!!

2008. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!