Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes akkor meddig...

Ha valaki terhes akkor meddig érzi úgy hogy majd szét robbanak a mellei? Végig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos csak reménykedem hogy most sikerült, ugyanis majd csak a jövő héten csüt. körül (nem)kellene megjönnie, de már kb. 2 napja úgy meg vannak duzzadva a melleim, hogy majd kiesnek a melltartóból és már most szinte hozzájuk sem lehet érni. Szerintetek baba, vagy ez a mensi jele? Szokott keményebb lenni a mensi előtt, de nem ennyire korán duzzadnak meg és nem ennyire. Most vhogy az erek is jobban látszódnak. De más jel igazából nincs. Szerintetek?
2008. máj. 11. 12:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Csak még annyi hogy a derekamat érzem egy kicsit fáradtnak.
2008. máj. 11. 12:17
 2/15 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. 28 naposak a ciklusaim, ma a 24. napnál tartok és elkezdett fájni a cicim, de inkább a mellbimbó körül és csak ha hozzáérek. Nem is fáj, érzékeny inkább. Viszont ami nem tetszik, hogy fájdogál a hasam is, mint amikor meg akar jönni. :-(
2008. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem is a mellbimbóm körül úgy ahogy te mondod. De nekem nem fáj a hasam, csak inkább sűrűbben megyek pisilni, mintha felfáztam volna.
2008. máj. 11. 12:35
 4/15 anonim ***** válasza:

Egész éjjel kijártam, nem is tudtam reggel hőt mérni, de nem sok kicsit pisiltem, hanem sok-sokat. :-)

A folyásod milyen?

2008. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nem igazán veszek észre folyást. És mikor mennyit pisilek. Van hogy sokat, de van amikor keveset.
2008. máj. 11. 12:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia,nekem az elejétől fájnak a melleim,most 35 hetessen meg mégrosszabb.A menstri görcs is normális,mert nekem mikkor nem jött meg azok is erősebbek voltak.Szerintem lehet baba,de sajnos csak menzesz kimaradása után a bizti.Folyásom is volt az elején,meg most is van csak jóval több.Mennyi ideje hogy próbálkoztok?Szorítok hogy babás legyél.
2008. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem lettek érzkenyebbek a terhesség elején a melleim.
2008. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát... ez nagyon, de nagyon emlékeztet a nővéremre, aki mikor a gyerkőceit várta, mindig már a fogantatás után 10 nappal bedurrant cicikkel érkezett hozzánk, hozzáérni nem lehetett, baromira fájt neki, és megnőtt, mint akinek felfújták... :-)

Én drukkolok! Majd írj!

2008. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából ebben a ciklusban próbálkozunk úgy hogy szinte két naponta voltunk együtt. Eddig csak havonta egy-két alkalom volt amikor nem védekeztünk és akkor nem jött össze. Remélem most sikerül. Csak a melleimen vettem igazából észre változást. Bízom benne hogy ez a baba jele. Ja, még csak annyit hagy kérdezzek már, hogy ha esetleg most egy kicsit feszültebb vagyok a kelleténél családi okok miatt árthat a babának ha mostanában fogant?
2008. máj. 11. 19:32
 10/15 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy most sem sikerült a baba, ugyanis ma reggel volt egy pici barna folyásom. :-(
2008. máj. 12. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!