Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » NEM BEBESZÉLEM! Mitől van pé...

NEM BEBESZÉLEM! Mitől van pé után 4 nap, nagyon erős megjön érzésem, és bizsergő mell fájásom?

Figyelt kérdés
LÉtezik hogy ilyen hamar kezd a tünetek jelentkezni?Vagy csak előtünet.SZERINTETEK??a hőm 36.9
2009. júl. 23. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan én elhiszem hogy nem beszéled be magadnak de frankón mondom kiírom kérdésnek hogy pé után 4 nappal NINCSENEK tünetek. legalább két hét mire valamit is lehet érezni. Persze mindig van kivétel de nagyon nagyon ritka. egyébként meg lehet hogy nem beszéled be de a tested tudatalattija már produkálja a tüneteket.
2009. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszike.és bocsi elősször kérdeztem ezen az oldalon.
2009. júl. 23. 12:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mert a méhfalad akkor is vastagszik ha nincs megtermékenyült pete sejt, a méhfal minden nap vastagabb várja hogy beágyazódjon a petesejt, ha nem történik meg leválik. Ezért a meleld pedig a pe miatt érzékeny. Mivel a petesejt még be sem ágyazódhatott ezért nem lehet hogy terheség miatt érzed, kb még egy hét minimum ha nem kettö.
2009. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

ugyan nem a baba okozza, de igenis vannak "tünetek" a peteérés után. mert a szervezet már érzi, hogy valami más, a baba ugyan nem kimutatható mértékben, de ezerrel küldi a jeleket, hogy jövök, készülj... és ezt valaki érzi. aztán persze az is lehet, hogy nem tud beágyazódni, nekem pl. ilyen volt januárban (picit késett is).

és most is ilyen, tehát én sajnos megérzem a megtermékenyülést...

ja, a cicim nem fáj egyáltalán, csak a hasam és két napja émelygek.

2009. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ciszta. Egyébként a peteérés hányadik napjától 4 nap?
2009. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érezhetsz ilyet, de nem a baba miatt márha sikerült. A megemelkedett ösztrogénszint miatt is lehet. De bármi más is okozhatja. Lehet PMS is.
2009. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Terhesség első tünetei a beágyazódáskor kezdődhetnek, mert onnantól termelődik csak hcg. A ciklus második felében normális, amit leírtál.
2009. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A beágyazódást nem lehet megérezni.
2009. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előbb arra utaltam, hogy legkorábban(!) mikor kezdhet tüneteket tapasztalni. A beágyazódást valóban nem lehet érezni, bár már lassan ebben sem vagyok biztos.:) Saját tapasztalatom : pé utáni 11. napon hányinger, mellfeszülés. ( 10. napon pár csepp vér )
2009. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat.pé után vagyok 4 nappal.
2009. júl. 23. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!