Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit érzett az aki terhes volt...

Mit érzett az aki terhes volt és közben menstuált? Milyen volt a vérzése, erös bordó vérdarabos, akkor fáj a melletek, vagy ha elmult a mensi a mell fájdalom is megszünt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát elmeseélem a mostani ciklusom rövid történetét:

Rendesen a 14.-ik cn-on volt ovu.Párommal eggyütt is voltunk.Várrjuk,hogy sikerült-e?Én tüelmetlenül tezteltem.Ez idáig mind látszani is fog a görbémen is.

Aztán a 14-ik dpo-n szépen megjött,rendesen,csak nem annyi!Másfél napig volt meg.Rendes vér volt.Mivel mérni szoktam a hőmet,láttam ,hogy nem lefelé,hanem felfelé kezdett elindulni a hőm:)Teszteltem úgy a 4-ik vizeletből,és halvány de színes 2 csík volt.Azóta nem teszteltem.Ennek már 2 napja van.Mivel nem hagyott nyugodni a dolog,hogy ilyen lett a tesztem,hőm emelkedik,megjönérzés továbbra is megmaradt,irány a doki(nem saját).Csinált hüvelyi uh-t.Méhnyálkahártya:17,2 mm-es.Semmit nem látott sem a méhben,sem a méhen kívül,visszarendelt 2 hét múlva.Semmi bogyót nem írt ki,mert már nem véreztem.

Így alakul ez a ciklusom:

[link]

Látni,hogy nekem mensikor és utána lent a hőm,és nem is emelkedik.DE MOST???

Sűrűn járok pisilni,aludnék örökké,és idegeít ez a megjönérzés!Mensim előtt elmúlt a mellfájdalom,ami pé-től iszonyatosan fájt,és meg is duzzadtak.Most nyugalmi állapotban vannak a cicijeim.

Szóval,megyek vissza a már saját dokimhoz,és kiderül mi a helyzet.

2010. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Terhesen nem lehet menstruálni.Max a méhlepényből válik le egy kevés,vagy felmaródik.
2010. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
napi szinten több ilyen menszi terhesség alatt kérdés van.mi ez az új mánia csajok.általában ha valaki terhes nem menstruál.vannak kivételek de az ritka.ha mensrtuálsz nem vagy terhes.
2010. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha terhes vagy, nem szünik meg a mellfájdalom, épp ellenkezőleg. durván kemények, érzékenyek a hormonok hatására, össze sem lehet hasonlitani az ovus mellérzékenységgel.
2010. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom ezt a kérdést nézi-e még valaki. nekem egy filozófikus kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Szóval, ha valakinek megjön, de furcsa, mert kevesebb, vagy más szine van stb. gyanakszik, teszt +, orvos az megmondja mi a teendő.

Már többször olvastam itt, hogy volt aki csak a 3. 4. hónapban vette észre, mert nőtt a pocakja és az volt gyanús, vagy más miatt ment dokihoz és ott tudta meg. és azt is, hogy hány hetes.

Ha az ilyen anyuka a terhessége elején csinál tesztet az ugyanúgy pozitív lesz, mint akinek elmarad a menszesze? vagy azok a hormonális problémák ami miatt megjön közben is nem befolyásolják a hcg termelést?

2010. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
A barna folyás,ami lehetséges terhesség alatt,összetéveszthető a menstruációval.Nem mindenkinek egyértelműen barna.Nekem is "megjött" az első hónapban,de csak a méhlepény maródott fel.Aki terhes nem menstruál!Ha menstruálna,azaz leválna a méhlepény,abba a baba belehalna!
2010. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!