Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok mit jelent az hogy azt...

Lányok mit jelent az hogy azt írjátok "szárazak" vagytok terhesség legelején?

Figyelt kérdés
Azért nem értem pontosan mert a hüvely soha nem száraz teljesen belülröl.. Azt jelenti a szárazság hogy nem hagy foltot a fehérnemün? 2-3 napja késik a nemvárt, a mellem nem érzékeny viszont a tesztem negatív lett.. de ha ilyen a szárazság" akkor az vagyok.. csak ha az ujjamal megnézem van egy kevés fehér folyás. Csak a derekam és a hátam fáj kicsit. Vajon ez terhességtöl lehet ? de akkor miért negativ ?
2012. aug. 18. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nincs semmilyen folyás.nekem csak 25 hét körül kezdődött a folyás, akkor sem sok.
2012. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze nyílván konkrétan nem száraz a hüvely, de nincs folyás, és olyan száraz érzeted van. Amúgy a folyás nem túl mérvadó a terhesség tekintetében, kinek ilyen, kinek olyan. Ha negatív a teszted, akkor nem vagy terhes, és csak úgy késik, vagy később fogant.
2012. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak korán csináltad a teszted.

A száraz érzet nálam a együttléteknél jelentkezik, sokkal nehezebben nedvesedek és sokkal több előjáték kell.

Én azt tanácsolom, hogy egy pár nap múlva ismételd meg reggeli első vizeletből.

2012. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem csak korán csináltam. Nem görcsölök, hanem feszül a méhem, s fáj derekam. Émelygek, szédelgek. A höm reggel 36.7 ami nálam magasabb , napközben pedig 37.3 hüvelyben mérve. Valami nem stimmel ezt érzem egész nap.
2012. aug. 18. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet? Még azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie? Mert akkor már ideje ismételni.
2012. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A napközbeni hődnek semmi köze a dolgokhoz, mert az mindenkinek magasabb, mint reggel! Nem véletlenül kell ébredési hőt mérni.

De jók a tüneteid, pár nap múlva csinálj új tesztet, lehet később volt péd! Szorítok! :)

2012. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
menstruáció napján délután csináltam. A reggeli hőmet is leírtam nem csak a napközbenit. Mindenképp ismétlek ha nem jönne meg a vérzés.
2012. aug. 19. 00:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi...
2012. aug. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!