Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja nem jött meg,...

2 hónapja nem jött meg, voltam orvosnál sajna nem vagyok terhes, az orvos hüvelyi uh csinált ez szerdán volt. Pénteken elkezdtem barnázni nagyon minimálisan. Hétfön megyek vissza hozzá. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi uh után nem barnázásom van, hanem kő keményen pecsételek és vérzek, mintha épp akkor jönne meg, közben meg baromira fáj a hasam. Szerintem Nálad is valami ilyesmi lehet, hogy megsértett ott valamit, vagy megbojgatták a dolgokat. Ja, nekem is 2-3 nappal utána van mindez.
2008. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mit mondott a doki, mit lát? Csak adott valami papírt is, vagy bogyót amitől megjön... Na a papírt nem azért :-)
2008. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Látta a nyálkahártyát de terheséget nem.Csináltatott terheségi tesztet csütörtökön.Azt mondta menyek visza de csak kedden tudok viszamenni hozzá.Azt mondta ad gyogyszert hogy megjöjjön.Csak ilyen még sose volt hogy megvizsgált és utána elkezdtem vérezni barnázni kicsit agodom mi lehet ez...
2008. máj. 10. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem sem jött meg 2 honapja és vékonyvolt a méhnyálkahártyám azért. de még peteérésem sem volt . és norcolutot irt fel aztán clostit. neked semmit nemirtfel?
2008. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!