Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Még 4...

Megnéznétek a tesztem? Még 4 nap mensesig.

Figyelt kérdés

nem reggeli vizelet, de azonnal kijött a függőleges csík. Mellfeszülés, állandó pisilési inger.


[link]


[link]



2012. aug. 15. 21:32
 251/270 A kérdező kommentje:
jah es egyedul van. en nem leszek ikres kisnami. de kutyafule kit erdekel amikor vegre a babam itt a pocimban :) hogy vagytok?
2013. ápr. 26. 12:50
 252/270 anonim ***** válasza:
Nekem 5+5 hetesen 8 mm-es petezsákom volt,8 hetesen mégis 2en voltak benne!Még az ikresség sem kizárt!:-)De a lényeg hogy minden ok,nagyon örülök!:-)Vigyázz magatokra,és írj ha új hír van,mekkora a pici,vagy csak hogy hogy vagy!Tényleg,hogy viseled?(másik ikres)
2013. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/270 A kérdező kommentje:
huh akkor picit megnyugodtam. ugy felek hogy kicsi. es meg nem lqttak benne babat. 7,-en megyek vissza. kerdeztem a doki szerint egyedul van!? jol viselem. 2napja van hanyinger. neked is csak petezsakot lattak meh akkor?
2013. ápr. 27. 13:39
 254/270 anonim ***** válasza:
Igen, csak petezsákot. Semmi nem volt benne még 5+5 hetesen. Ne aggódj, normális! Szurkolok, de tudom hogy minden rendben lesz! :-)
2013. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/270 A kérdező kommentje:
szia! eddig nemvolt tunetem. hat most potolom. rettenetes hanyingerem van. 6-an megyek uh ra. ;)
2013. ápr. 29. 12:24
 256/270 anonim ***** válasza:
No a jóóóó napot kívánok!!!!:))Itt vagyok már én is és nagy örömmel olvasom hogy minden oké veletek!!!:)Én 13-án 09:53-kor életet adtam kicsi kiskirálylányunknak:))aki 3620 grammal és 56 centivel született,nem volt ám egyszerű mert ugye az ikrek után ez is császár volt csak ez kicsit brutálisabb,mintha alig tudták volna kiemelni a kicsit de a doki csak hallgat,pedig nem 4 nap kellett a felépüléshez mint a múltkor hanem 14 DE most már jól vagyunk vagyis a lányka hála az égnek végig jól is volt csak én szenvedtem nagyon :(no sebaj ennyi belefér;)minden jót kívánok nektek és írd nyugdtan a fejleményeket mert amint tudok beleolvasok majd:)jó egészséget és boldog babavárást csajszikám!!!!:)))
2013. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/270 anonim ***** válasza:
jaj majd el felejtettem hogy én ugye az ikrekkel voltam az 5. héten meg a 9.héten uh-on ezek hüvelyi uh-ok voltak de egy babó látszódott na de a 12.hetin már ott csücsült a kettő!!!!!:))))szóval....;)Isten útjai tudjad hogy kifürkészhetetlenek lásd az én példáimat:)
2013. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/270 A kérdező kommentje:
Gratulalok a kiscsajszihoz! Latod o megszuletett,belem meg most koltozott. :) nagyon orulok nektek. Tuti edes baba. En sokszor gondolkodom h fiu v lany van a pocimban. Olyan hihetetlen ez a terhesseg szamomra meg. Nagyon fel sem fogom. Lassan belepek a 7.hetbe.
2013. máj. 1. 19:21
 259/270 A kérdező kommentje:
Elfogom vesziiteni. Tul kicsi es nincs szivhang. Jovohet az utolso ido. Ha addig nem no. Missed ab. :((((
2013. máj. 7. 09:17
 260/270 anonim ***** válasza:
:((( ne mááár ilyen nincs:(((hátha mégis van egy pici esély!!!és köszi a gratulációt!!...szorítok nektek!!!
2013. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!