Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Még 4...

Megnéznétek a tesztem? Még 4 nap mensesig.

Figyelt kérdés

nem reggeli vizelet, de azonnal kijött a függőleges csík. Mellfeszülés, állandó pisilési inger.


[link]


[link]



2012. aug. 15. 21:32
 211/270 anonim ***** válasza:
100%
Ááá nem boxol!!!:))....táncol,szerintem ír sztepp lehet:DDD
2013. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/270 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

És mióta próbálkoztatok?

2013. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/270 A kérdező kommentje:

A kis dràga! :-):-):-)

Párom megmondta. Annyira terhes akartam lenni, most megkaptam rendesen a tüneteket. nemtudnátok vmit hányingerre. Magneb6+ b6 szedek, de nem jo.


Utolsonak uzenem: össze vissza probalkoztunk. Nem volt folyamatos. Jo par honapja az biztos.

2013. jan. 1. 13:39
 214/270 anonim ***** válasza:
100%
Engem a tünetek elkerültek ebben nem tudok segíteni,de remélem nem sokáig tart majd ez nálad!!!na de most ez neked úgy is csak mellékes,ugye??hisz aki miatt ez van az a lényeg:)
2013. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/270 A kérdező kommentje:
Persze, hogy mellékes. Kiélvezem minden percét. Òhh istenem csak lasson petezsakot, megszivecsket. Nem is tudom mikor kell mennem? Szerintem majd jovoheten. Addigra fogok a 6. Het korul jarni. :-)mindig biztatom magam, ha nemlenne nem erosodott volna meg a teszt es most nem lenne sem hanyinger, sem szagundor. Parazok kicsit.
2013. jan. 1. 13:59
 216/270 A kérdező kommentje:
Kedves ránk bukkant kédező! Voltatok amugy kivizsgalason? Rendszeres aciklusod? En most az utolso 2honapban csinaltam az ovutesztet.nagyon tudom ajanlani. Rossmannos faccelle. 2500ft.
2013. jan. 1. 14:03
 217/270 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem voltunk még kivizsgáláson, mert a csak akkor kezdik el, ha 1 éve már próbálkozunk. Ismer a doki, úgyhogy tudja, hogy nem telt le az 1 év. Most tartunk a 11. sikertelen hónapnál. :( Használtam már ovu tesztet, de én érzem azt is, hogy mikor van tüszőrepedésem, mindig jókor voltunk együtt. Remélem, hogy hamarosan örülhetünk mi is.

Nektek szívből gratulálok!!!! Ahogy sógornőm mondja mindig: a terhességgel megkezdődik egy életen át tartó aggódás :)

2013. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/270 A kérdező kommentje:
Èrtem. Nekem a dokim azt tanácsolta kapcsolodjak ki. Nálam ez nem ment. Decemberben hajtás volt a melohelyen+ a gombás fertozes, meg kari ajandekok.,abszolut nem ezzel foglalkoztam. Ès tessék! Pedig 25.-en nagyon zokogtam amikor verzetem. Valamiert most akart jonni. Nektek is sikerulni fog, csak nem szabad gorcsolni. :-)
2013. jan. 1. 14:44
 219/270 anonim ***** válasza:
100%
És mennyire látszik hogy mikor nem azon kattogott az agyad ,meg is fogant a bébi:)))amint vannak fejlemények írjál,nagyon kiváncsi vagyok,veled izgulok ám!!!:))
2013. jan. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/270 A kérdező kommentje:
3 negatív tesztem van, most mi a fene történt? Tüneteim ugyanúgy vannak! Elment a baba? Nemverzek nem faj semmim.
2013. jan. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!