Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Még 4...

Megnéznétek a tesztem? Még 4 nap mensesig.

Figyelt kérdés

nem reggeli vizelet, de azonnal kijött a függőleges csík. Mellfeszülés, állandó pisilési inger.


[link]


[link]



2012. aug. 15. 21:32
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/270 anonim ***** válasza:
100%
Szia csajszi:)szorítok és szorítok és szorítok nektek:)))))én holnap megyek vérvételre majd este dokihoz,pénteken lettem 11 hetes terhes ,de azt mondta most még hüvelyit csinál:(((óóóó mi a fenének hisz 1 hét múlva a nagy uh-on úgy is lesz hasi...na de biztos tudja miért így vizsgál most még.Még mindig kavarognak bennem az érzések van hogy örülök hogy babás vagyok van hogy félek a rám váró nagy feladattól hogy nem fogom bírni idegileg:((annyira nem vagyok még felkészülve rá,de mive hiszek a sorsban elfogadom hogy oka van annak hogy ő most akar jönni:)))
2012. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/270 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! A másik ikres vagyok, épp tegnap gondoltam rátok, hogy megkérdezem mi lehet veletek? MI újság kedves kérdező?

Kedves kismama, nálunk még a 12 hetes genetikai uh is hüvelyi. Azon többet látnak. Nekem csak egyet csinált hasit előbb egy doki, mert ő utált hüvelyit csinálni, olyan 7-8 hetes lehettem mikor a lányommal voltam terhes. Volt olyan képzeljétek, hogy ez a doki annyira utálja a hüvelyi uh-t hogy aki terhességmegállapításra ment, annak is hasit csinált, nem látott semmit, közölte hogy itt nincs semmi. Szegény csaj nagyon el volt kenődve, és egyszerre kiakadt is, így megnézték neki hüvelyivel, és minden szépen látszott. Jó, mi? Úgy rá tudnak ijeszteni az emberre, ha nem határozott, és tájékozott!

2012. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/270 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nálam semmi jo. Szombat hsjnalban görcsöltem. Elméletileg ovu, mert 13.napon voltam. Azòta tompa fájdalom, melleim bedurrantak. Tegnap voltam nődokinál. Elfáradtak a petefészkeim. 31 évesen nem szültem, nem szedtem fogigátlòt. A petesejtjeim 90%at elhasznàltam. Ezért érzek meg mindent. A szervezetem elfáradt a sok pete termelesbe.



[link]


Gyakorlatilag elkezdtem klimaxolni :'(:'(:'(:'(:'(

2012. okt. 2. 15:08
 124/270 A kérdező kommentje:
Kukucs! Szerintetek? [link]
2012. okt. 6. 16:41
 125/270 anonim ***** válasza:
100%

Jessszuusss...szerintem alakul valami....!!!

1000 éve nem voltam itt a gyakorikérdéseken és erre jövök vissza?!?!?!?!?

Mikorra nem várod???

2012. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/270 anonim ***** válasza:
100%

Mikorra nem várod? Naggyon esélyes, aki nem látja az vak!!! Másik ikres


Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/270 anonim ***** válasza:
100%
Na csajszikám itt már tényleg alakul valami ezt a második csíkot már én is látom nem úgy mint az előzőt!!!Adja az ég hogy végre bevonzzuk már neked is azt a nagyon nagyon jót amire 3 hónapja együtt várunk!!!!Jaaaaaaaaj írj amit többet tudsz,alig várom hogy jelentkezz,ikres és 12 hetes km:)
2012. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/270 anonim ***** válasza:
100%
ja és bocsi hogy 02.-án nem írtam de nem vettem észre hogy írták,pedig szükséged lett volna ránk:(na de azóta lehet nagyot fordult veled a világ;))
2012. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/270 A kérdező kommentje:

Na sziasztok! Szòval az a helyzet, hogy szertintem hamarabb volt peteeresem, mert felido ota nagyon gorcsolok es megduzzadtak a melleim. Es szakad rolam a viz. Hetfon elmentem dokihoz aki ugye azt mondta, h lat egy 2 tüszőt, de valoszinű klimaxolok...


Ma volt egy erzesem es vettem egy tesztet, délutáni!


2nap múlva ùjra tesztelek.


Folyamatosan faj a hasam alja, de most olyan mashogy, mint szokott. Ja es a poen, hogy meg van pár nap mensiig :-)


Lányok En most erre tényleg nem szàmítottam es lehet most sikerűl?


Olyan jolenne:-)puszi nektek!

2012. okt. 6. 21:20
 130/270 anonim ***** válasza:
100%
Látod ...látod eljön a jó ideje is és nem csak lent van hanem fent is:))Én szívből kívánom hogy MOST sikerülön,mert sikerülnie kell és kész!!!!na...;)
2012. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!