Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyatádon milyen Nőgyógyász...

Nagyatádon milyen Nőgyógyász a Seffer Tibor? Már 1éve probálkozunk.

Figyelt kérdés
Irjatok le mindent rola,köszi.Vagy kit ajánlotok még?Jövö honapba megyek dokihoz mert sajna pont 1éve probálkozunk:( De még nem tudom hogy kihez menjek,nagyatádon.Hol lehet spermavizsgálatot csináltatni?Nagyatádon lehet?Köszi
2009. júl. 22. 08:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom azóta már találtál dokit, de azért leírom.

A Seffer Tibor nagyon.nagyon rendes csak ajánlani tudom, terhességem alatt hozzá jártam és max. pozitív volt, amikor volt vmi akkor külön odaszólt mindenhová, helyettem.

Remélem azóta már talán a bébitek is úton van:)

2010. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi.Sajna baba még nincs.Most megyek petevezeték átjárhatoságira.A himenez a dokim ő nagyon aranyos.Szia
2010. febr. 24. 14:22
 13/19 anonim válasza:
Szia! Nem tudom segít e amit írok, csak remélni tudom. Én mindkét lányomat Atádon szültem. A vizsgálatokat a Seffer Magánklinikán végezte a Dr Seffer Tibor, és a szülést azt atádon vezette le. Maximálisan elégedett voltam vele, főleg úgy hogy 2,5 év után segített. A második lányomat egy éve szültem, de mivel a doktor úr már nem vezet le szülést így őt a Jaklovics doktornál szültem meg, de a vizsgálatokat a 36.hétig szintén a Seffer doktor végezte. Utána adott át atádra. A mai napig boldog vagyok, hogy így döntöttem. És ha nem ijesztelek el akkor leírnám a véleményem a dokidról. Nos, hajnali 4 körűl kerültem a szülőszobára, amikor is már egy kismama volt bennt ( éjjel 1 óta ). A dokid volt vele. Megindította nála a szülést. Mint utólag indokolatlanúl. Hát legyen elég annyi, hogy a lány kisfia vákummal, fogóval és a Jaklovics doktor segítségével jött a világra, igen nagy kínok árán. Ezt én végig hallgattam. Szörnyű volt. Rá 10 percre ahogy átjött hozzám a doki meglett a lányom. Aranyos a Hemenez de a tudása annyi mint az enyém. Ne haragudj ha megijesztettelek, de ezt én személyesen éltem át.
2010. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Szoval nem jo a himenez?!Akkor szerinted járjak a Jaklovicshoz?Nekem a himenez csinálta a laparoszkopiámat,ö vizsgál már 2éve.És soha nem talált semmi bajt.
2010. márc. 18. 14:26
 15/19 anonim válasza:
Szia! Én a Seffer doktort javaslom. Lehet, hogy elfogult vagyok de én mindkét lányt neki köszönhetem. Vizsgálat 7-8000, UH 10000, rákszűrés 10000. Szerintem elfogadható, ha azt nézzük, hogy magánklinika. Sok sikert!
2010. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi szépen!
2010. márc. 23. 13:32
 17/19 anonim válasza:
Esetlek meg tudja mondani valaki, hogy mely napokon és mikor rendel Nagyatádon?!
2017. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Dr seffer tibor a legrosszabb ember/orvos akivel valaha találkoztam. SOHA TÖBBÉ! Emberileg is és szakmailag is egy s-ggfej. Nem ajánlom senkinek, hogy átélje amit én, ennél az erőszakos baromnál.


(2019 Pécs)

2019. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18. Miért, mi történt?
2023. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!