Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyatádon milyen Nőgyógyász...

Nagyatádon milyen Nőgyógyász a Seffer Tibor? Már 1éve probálkozunk.

Figyelt kérdés
Irjatok le mindent rola,köszi.Vagy kit ajánlotok még?Jövö honapba megyek dokihoz mert sajna pont 1éve probálkozunk:( De még nem tudom hogy kihez menjek,nagyatádon.Hol lehet spermavizsgálatot csináltatni?Nagyatádon lehet?Köszi
2009. júl. 22. 08:25
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szia! Én is Nagyatádi vagyok és mi tervezzük a dokit...már 1,5 éve próbálkozunk. Ha sikerül találni, akkor megosztanád velünk is? Köszike Dina
2009. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi.Persze hogy megosztom majd veled!

Majd szeptemberbe megyek.És te voltál már valamilyen dokinál?Miért nem sikerül nektek?Szia

2009. júl. 28. 15:05
 3/19 anonim válasza:
Szia! Mi Pécsre szeretnénk majd menni, de sajna nem igazán tudjuk, hogy kit keressünk, ki mennyire megbízható..... Netalán tudnál nekem ebben tanácsot adni?
2009. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szia!Sajna pécsen nem tudom kik vannak.Mi még csak Atádon szeretnénk ha megvizsgálnának.De miért mentek már pécsre?Kideritették hogy mi a baj?Létszi ird meg.Köszi
2009. júl. 29. 08:33
 5/19 anonim válasza:

Szia! Mizujs? Azért tervezzük , hogy Pécsre megyünk, mert úgy hallottuk ismerősöktől, hogy ott minden vizsgálatot helyben egyszerre végeznek el....

Egyébként én itt Atádon a Jaklovicshoz jártam, de nekem az a véleményem, hogy nem megbízható. Többször is felírt több hónapos closty kúrát is, ami sikertelen volt :((( és még arra se volt hajlandó hogy uh-on figyelje a peteérést, hogy van-e egyáltalán illetve, hogy használ-e valamit a gyógyszer. Röviden csak ennyi. Nálatok mi a helyzet???? Dina

2009. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Én a Jaklovicsra is gondoltam hogy talán oda kéne mennem,de amit irtál lehet hogy mégse jo ötlet.Akkor Atádon te kit ismersz még?Kit ajánlanál??Én eddig szakrendelésre jártam a Himenez doktorhoz,ö valami külföldi.Ismered?Ö aranyos volt de az meglátszott hogy nem magánrendelés és nem ad pénzt a beteg.2percenként rugták ki a betegeket.Nemtudod ennek a dokinak van magánrendelése?Elöször fél év probálkozás után mentem el csak simán hogy vizsgáljanak meg,akkor még nem izgultam hogy mi van.Csak "felnyult" és ennyi volt.Azt mondta majd 1 év után menjek vissza.Pár honap mulva viszamentem azt füllentettem hogy már több mint 1 éve probálkozunk(nem is emlékezett rám!)Akkor se akart megvizsgálni de eröltettem hogy csináljon hüvelyi ultrahangot,ott látta a nagy petémet mert a 13-madik napomon voltam.Késöbb mikor mentem akkor meg azt mondták hogy majd csak 2év mulva vizsgálnak,akkor valami Molnár János doki volt.Öt ismered?Ebbe a honapba telik le az 1évem,ezért akarok magándokihoz menni,hátha ott végre már foglalkoznak velem.Azt nemtudod hogy spermavizsgálatot itt atádon csinálnak e?Vagy hol?Sokan mondják pécset hogy jo,de én ott cseppet sem vagyok ott jártas.Elöször itt egy magándokit kiprobálnék.Akkor te egyáltalán nem ajánlod a Jaklovicsot???

Azért megadnád a számát?Hátha nem találok mást.

És hol van a magánrendelöje?Mikor rendel?Menyit kell fizetni?Köszi.

Mi már gondoltunk arra is hogy árt a páromnak a napi 1doboz cigi talán azért nem jön össze.Remélem lassan kiderül már.

Te hány éves vagy?

Köszi hogy irsz:)Azért irtam késöbb mert nem voltam gépközelbe.

Szia!Várom válaszod.

2009. aug. 5. 10:21
 7/19 A kérdező kommentje:

És miért kaptál Clostyt?Rendszeres a vérzésed?Van valami baj nálad?Peteérésed van?Én honapokig höméröztem lh-teszteltem,figyeltem magam,állandoan ezen az oldalon logtam.A höm is jo volt az lh is pozi volt mikor kellett de a baba sehol:((((

A mensim 28naposak voltak de pár honapja már 27-32napra jön meg.

Mielöbbi babásodást kivánok!!Meg nekem is persze!:)

Szia Irj!!

2009. aug. 5. 10:25
 8/19 anonim válasza:
Szia! Örülük, hogy írtál. Sajnos akiket írtál dokikat én nem ismerem őket. A Jakloviccsal nekem ilyen téren elég rossz a tapasztalatom, de rád bízom, azért megadom a számát, ha gondolod: 30-9278-388.... de nem igazán tudom, hogy még ez e a száma. Szedtem a clostyt márciusig, de nem hozott sikert, a Jaklovics m,eg azzal se tőrödött, hogy figyelje van-e egyáltalán peteérés, úgy hogy róla ennyit...nálam nagyon leírta magát. A ciklusaim pontosak, minden hónap 23-24. napján megjön. Amúgy 28 vagyok és te???
2009. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Dejo hogy hamar válaszoltál:)

Én 25éves vagyok.Nem tul korán jön meg neked a mensid?28-ra kéne plusz minusz egy nap.A dokid nem mondta?Akkor a peteérésed is sokkal elöbb van nem?

Még gondoltam a Seffer Tiborra,de most van körülöttük ez a botrány ezért nem tudom h kit válasszak.Öt ismered?Sajnos Atádon nem nagyon van jo nőgyógyász,az a Himenez na az rendes forma de nem tudom hogy van e magánrendelöje.Te Atádi vagy?Ha igen akkor leszel szives valami ismerösödet erröl megkérdezni?Ha nem gond.Köszi.

Még van egy honapom hogy válasszak mert szeptemberbe megyek csak.És te mikor mész pécsre?A spermavizsgálatrol tudsz valamit?Atádon nincs?És kanizsán?És az hogy megy?Otthon is le lehet adni a mintát?És utánna bevinni?

Bocsi a sok kérdésért de erröl nem szoktam beszélni soha senki mással mert csak a párom tud rola,nem mondtuk senkinek hogy probálkozunk.Vele meg ritkán beszélünk erröl,nem akarom hogy azt higyje hogy aggodom.

De már nagyon kiváncsi vagyok mi lesz szeptemberbe.

Várom válaszod!


Szia!

2009. aug. 6. 07:49
 10/19 A kérdező kommentje:

Jaj most olvasom hogy atádi vagy..bocsi..

Akkor létszi érdeklödjed meg valakitől ha tudod,vagy hogy kit ajánlanak meg hogy milyen dokik vannak.A magánrendelöjük érdekelne.A Matarics kivételével,azt nagyon nem szeretem.Nagyon köszi

Szia

2009. aug. 6. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!