Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnél hány hetesen van...

Terhességnél hány hetesen van először ultrahang?

Figyelt kérdés
Nekem csak 12 hetesen volt először. De az előbb olvastam, hogy korábban is nézik. Akkor most hogy van ez?
2012. aug. 12. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor meg vizsgálják a nőt hogy terhes e azt is ultrahang-al vizsgálják. Amikor megállapították hogy terhes vagyok az 5-6 hetes voltam akkor :)
2012. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
IGen amikor kiderül hogy az vagy...ez 4-5 hetesen szokott. Utána 12 hetesen hüvelyi UH majd 19 hetes körül is, amikor az sis kiderülhet hogy fiú e vagy lány :))
2012. aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem mikor kiderült, hogy terhes vagyok, nem nézett meg ultrahanggal. Mint írtam, csak 12 hetesen. Mindenkit előbb néztek uh-val?
2012. aug. 15. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem 6 hetesen volt az első, mikor megállapították, h terhes vagyok.
2012. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem 4 hét 4 naposan nézett először, bár akkor nem terhesség miatt mentem, hanem rákszűrésre, csak rákérdeztem, hogy mintha lenne valami...és volt :)

Engem utána vissza is rendelt 2 hét múlva a doki, tehát igen, csinált előbb is uh-t, mint a 12. hét.

2012. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 5+5hetesen voltam, mondtam neki, hogy kettő hete késik és legalább 10 erős pozim van. Aztán mondta, hogy na ezt nézzük meg ultrahangon... :D Már látszott! :) Legközelebb 4 hét múlva megyek mert szabin lesz a doki, akkor leszek 9+2hetes.
2012. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1.-nél 9 hetesen(akkor mentem dokihoz)

2.-nál 7 hetesen

3.-nál szintén 7 hetesen

Szerintem az az általános,hogy az első alkalommal,amikor terhesség "gyanújával" megy az ember a dokihoz,csinál egy UH-ot,hogy megerősítse,vagy kizárja a terhességet.34hkm

2012. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem 7 és fél hetesen volt egy uh, utána a 12 hetes volt. elvileg a 8. hét körül is szokás egyet csinálni annak megállapítására, hogy él-e a magzat, jó helyen ágyazódott-e be és hogy van-e szívhangja
2012. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon élsz? Ha igen, fura, hogy előtte nem volt uh. Persze, ha nem vetted észre hamarabb a terhességet, az más. De azért kell a 12. hét előtt egy uh, hogy jó helyen van-e a magzat és van-e életjelenség.

Én 6+6 naposan voltam először dokinál (volt szívhang), majd 12 hetesen legközelebb!

Azért megnyugtató a 12. hét előtt, hogy van szívhang, én biztos megőrültem volna, ha addig nem tudom, minden rendben van-e!

2012. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most így utólag kicsit megijedtem. Már megszületett a kislányunk, de nekem tényleg nem nézte meg a doki uh-val, hogy jó helyen van-e.:( Erre nem is tudom, miért nem gondoltam! Csak örültem, hogy kisbabánk lesz.

2012. aug. 17. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!