Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességnél...

Méhen kívüli terhességnél ugye mindig pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Legalább halványan, de ugye kimutatja a méhen kívüli terhességet is a teszt??????
2012. aug. 7. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos általában igen, és az a másik ismérve, h mindig halvány pozi, tehát az első teszteléstől számítva.
2012. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból tudom hogy igen kimutatja!
2012. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor tuti nem lehetek az, mivel negatív a teszt. Csak éppen szinte nem is jött meg, pedig mindig nagyon meg szokott lenni.

Ebben a hónapban csak pár csepp volt (clostis hónap) és nagyon fura így az egész.


Néha pedig belenyilal a bal petevezetőm :(


nem szeretnék meglepődni :(

2012. aug. 7. 13:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél meglepődni, menj dokihoz! Általábant írtam, de kivételek mindig lehetnek!!
2012. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

menj dokihoz, de lehet a vérezgetés a beágyazódás jele is. A teszt nekem 6 hétig negatívat mutatott utána volt csak pozitív! Lehet kevés még a hcg!

Méhen kívüli terhességet is mutat pozitívnak de cisztát is! Nekem a clostys időszakomnál erre felhívták a figyelmem! Hogy a closty sajnos csinálhat cisztát is

2012. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, most komolyan mondod? 6 hétig negatív volt a teszted?

Nem hiszed el, de tök babásnak érzem magam, már hülyének is nézem magam, de a testem ezt érzi. MInden tünet megvan...


És mesélj, mikor teszteltél először, és tényleg negatív volt 6 hétig? DE ez hogy létezik????? És mégis terhes voltál?????? Még halvány vonalad sem volt????

2012. aug. 7. 14:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Bízom benne, hogy jól érzed!


Én is teljesen megváltozottnak éreztem magam. Reggeli émelygés, mellfájdalom és ami miatt azt gondoltam, hogy nem vagyok babás az az volt, hogy ilyen menzis görcs szerűim voltak!


Teszteltem miután együtt voltunk 1 hétre rá, negatív volt, aztán következő héten, amikor megkellett volna jönnie és rá egy hétre is negatív volt (patikai 3 napos gyors tesztek, napközben elvégezve).

Aztán rá pár napra (szerdai nap) megint csináltam egyet az is negatív volt és Szombaton hajnalban (clearBlue teszt) egy másodperc alatt mutatta a pozitívat! Utána már nem hittem el, olvasgattam a használatit és írta, hogy cisztára is pozitívat mutathat... Szinte biztos voltam benne, hogy cisztás vagyok én nem lehetek olyan szerencsés hogy babát várjak stb... (sokáig tartott, gyógyszereztek kezeltek hogy babánk lehessen 21 éves voltam.)

Le is ültem hirtelen haragomban elszívtam egy doboz cigit. Hétfőn mentem a dokihoz, hogy szerintem cisztás vagyok mert nem vagyok jól...

A doki meg mondta, hogy ez nem ciszta és már mutatta is a gyerekem szívverését :D


Csodás volt! Remélem jól érzed és jön a baba hozzátok! :) Ha meg most nem, akkor legalább lehet még gyakorolni :)

2012. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja és ami nekem nagyon meglepő volt, még nem tudtam, hogy mitől de 3-4 óránként olyan álmosság jött rám, hogy egy beszélgetés közben simán elaludtam rá 10-15 percre meg úgy keltem mint aki 8-10 órát aludt :) Nekem ezek voltak a "tünetek"... Amiket akkor nem "tudtam" összepárosítani a terhességgel...

Émelygés, álomkór, mellfájás és görcsök... És mind a terhesség jele, ugyanakkor ha belegondoltam mindet tudtam a menstruációhoz is kötni :)

2012. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, nagyon kedves vagy, hogy megosztottad Velem a tapasztalataidat.


Én már nem merek hinni... DE hétfőn megyek UH-ra, és remélem a szívem mélyén azt, hogy valami csoda folytán azt fogja mondani, hogy van ott egy petezsák :)

2012. aug. 9. 08:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Bízom benne! De tényleg ne pörögj rá!
2012. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!