Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességnél...

Méhen kívüli terhességnél ugye mindig pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Legalább halványan, de ugye kimutatja a méhen kívüli terhességet is a teszt??????
2012. aug. 7. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már két méhenkívülim volt, legutóbbi pont szerdán egy hete, volt egy méhen belüli , és sajnos egy bal petevezetőbe beágyazódott is, hasüregi vérzéssel életveszélyben voltam, azonnal megoperáltak. Nekem nagyon heves tünetei voltak mindkét méhenkívülimnek, ami által most már egy petevezetékem sincsen:( és sajnos a méhen belüli babát is elveszítettük. Nekem full erős pozitív tesztjeim voltak méhenkívülinél is, tehát az,hogy csak halvány lehet a teszt, nem mérvadó.. Kívánom,hogy nálad minden rendben legyen, szorítok nagyon!
2012. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ó, szívből sajnálom a Veled történteket.

Én bízom benne, hogy nincs méhen kívülim, hiszen az azért aktív fájdalommal járna gondolom, és nekem csak néha-néha nyilalgat a bal petevezetőm. És full negatív a tesztem.


Most mi lesz Nálatok? Lombik bébi sem jöhet már szóba???

2012. aug. 10. 08:31
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
szia! Nálunk már nálam lévő probléma miatt is csak lombik jöhet szóba, a méhenkívülik is lombik által lettek. Most nagy még a fájdalom, fel kell dolgoznunk, nem adjuk fel, küzdünk tovább a mi babánkért! Ha negatív a teszted, akkor szerintem nem kell félned, nekem már méhenkívülinél is hamar volt pozitív a teszt, a beültetés utáni 10.naptól, és egyre erősebb volt a két csík napról napra. És amint írtam, azért a méhenkívülinek egyéb tünetei is vannak, nálam voltak is, barnázás, alhasi fájdalom, majd igen heves alhasi fájdalom, hányinger, emlőfeszülés, a tipikus terhességi tünetek. Azért az igen-igen ritka,ha valakinek negatív teszt ellenére baba van.
2012. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!