Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyorsan sikerült a Baba?

Milyen gyorsan sikerült a Baba?

Figyelt kérdés
természetes úton vagy doki segítségével?
2012. aug. 11. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

2. hónapban természetes úton. De a próbálkozás előtt már 1,5 hónappal szedtem egy terhesvitamint, amit anno még csak Amerikában lehetett kapni. A neve: NewLife.


Nekünk a jelek szerint nagyon bevált! :))

3 hónapos terhességig szedtem még, majd a Femibionra váltottam át.

2012. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem szedtem fogamzásgátlót,rendszertelen a ciklusom.Természetes úton 3 év után jött a baba :( De jött:)
2012. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az elsővel fog.gátló abbahagyása után 2x megjött (42 majd 35 napra), köv. hónapban babás maradtam.

A kisebbel fog.gátló után 1,5 hónapig nem jött meg, írtak Norcolutot, elkezdtem szedni, és az utolsó napon (lehet vmi csoda folytán) gumi lecsúszva, apuka lő, gól!:))

Egészséges kislányok 4 és 2 évesek! (ja, és pcos-em van...)

2012. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7 hónap után természetesen jött össze most várjuk :)
2012. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A lànyunk az első hònapan megfogant. A 2. babàra 7 hònapot vàrtunk,de nem maradt velünk. Jùliustòl pròbàlkozunk,ìgy egy hònapnàl jàrunk még. Természetes ùton fogantak,én sem szedtem soha fogamzàsgâtlòt. Remélem nem kell màr sokat vàrni a babàra. Sok sikert aki szeretne babàt!
2012. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Második próbálkozásra spontán ikrek. Már 6 évesek :)
2012. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

mi májusban kezdtünk el próbálkozni, abban a hónapban még megjött, júniusban már nem :)

nálunk is természetes úton sikerült. nagyon régóta nem szedek fog.gátlót, mert mindig elfelejtettem bevenni. :)

nem néztem semmit, csak mikor jól esett akkor együtt voltunk. nem görcsöltünk rá :)

sok sikert mindenkinek aki még próbálkozik, gratulálok a babásoknak, gyerkőcösöknek :)

2012. aug. 12. 11:04
 18/19 anonim ***** válasza:
4éve vártunk a csodára és 4hónapja spontán összejött! :)
2012. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves 3. válaszoló, én sem szeDtem semmilyen fogamzásgátlót és mégsem jött össze könnyen a baba. Nagyon bántó tud lenni, ha mindenkiről, akinek nem jön a baba, azt feltételezik, h fűvel-fával k.félt és gyógyszerekkel tömte magát egész életében. Egy kicsit nézz magadba.
2012. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!