Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyorsan sikerült a Baba?

Milyen gyorsan sikerült a Baba?

Figyelt kérdés
természetes úton vagy doki segítségével?
2012. aug. 11. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Az első úgy jött össze, hogy előtte fog.gátlót szedtem, mire kiürült az 2 hónap volt, de utána összejött.

A második babánál abbahagytam a gyógyszert és vártunk még 2 hónapot hogy kiürüljön a gyógyszer, és azonnal összejött a baba.

A harmadik babánál már 7 év próbálkozásnál tartunk, bár az első kettő gyerek más apától volt.

Nálam minden rendben, a mostani páromnál van pici gond....


egyébként teljesen változó, hogy kinek mennyi idő alatt jön össze. Iszonyat fontos a pontos időzítés. Hőmérőzés, LH teszt --- növelik a siker esélyét!!!!

2012. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Természeses módon mindkettő. Nekem-hál az égnek-többé kevésbé szabályosak a ciklusaim, így naptármódszerrel védekeztünk. (Tudom nem védekezés...de pár hónapig oké volt...) Aztán volt egy stresszesebb időszakom és csúszott a pé-m, én meg naivan az eredeti dátummal számoltam...Durr, bele közepébe...:D Amikor kb. 4 hét múlva elkezdtem émelyegni, először nem is gondoltam terhességre....:) Persze nagyon örültünk neki, mikor kiderült nem gyomorrontásom van :)

2. babánál meg egyszerűen megbeszéltük, h "na most?!". És abban a hónapban mondtam az páromnak, h mikor lehet kb, peteérésem. Hát be jött, őt is éreztem már 4 hét múlva....

2012. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Az első baba 1 hónap alatt remélem a következő is ilyen gyorsan össze fog jönni!:)Ja természetes úton bár én sosem szettem semmilyen fogamzásgátlót mert nem lehet és amúgy se szednék sok embertől hallom hogy évekig tartó szedés után nehezen ürül ki a szervezetből és csak nagyon nehezen tudnak teherbe esni.(a párom sincs oda a bogyókért)
2012. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve várok ez elsőre, következő ciklusban lesz az első inszeminációnk.
2012. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Remélem, azonnal összejön az első inszem!!!!

Nem fáj abszolút :)

Én már túl vagyok kettőn :(

2012. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mind a 3 gyerek kb 6 hónapra jelentkezett az után h eldöntöttük h legyen baba :-)
2012. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindkétszer elsőre, természetes úton.

4 éves kislány és 2 éves egypetéjű ikerfiúk anyukája

2012. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%

3. hónapban természetes úton!

első válaszadó, 3 gyerek 3 apa pfff, szégyelheted magad.

2012. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as válaszoló....

Rosszul olvastad, az első 2 gyermeke egy apától van, és most az új párjával tervezik a 3. babát...

Egyébként meg...ki vagy te, hogy ítélkezz mások felett???


De hogy válaszoljak is:

Első terhességem első hónapban összejött, de sajnos méhen kívüli volt. Utána a 2. próbálkozós ciklusban ismét terhes lettem. Most a 2. babánkat várjuk, ő 3. hónapban fogant. Sok sikert kívánok mindenkinek, aki babára vár!

2012. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (9-es).

Azt elfelejtettem írni, hogy a méhen kívüli miatt az egyik petevezetőmet kivették, de utána természetes úton estem teherbe mindkétszer.

2012. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!