Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyorsan sikerült a...

Milyen gyorsan sikerült a baba endometriózisos anyucival? És milyen praktikákkal segítette a picit, hogy előbb jöjjön?

Figyelt kérdés

Én a műtét után vagyok 3 hónappal. Talán most már végre visszaállt a jól bevált 27 napos ciklusom. Elvileg teljesen rendben vagyok, mert a műtét mint drasztikus beavatkozás mindent helyrehozott(bizonyos ideig).

Volt hasonló kismama jelölt? És mennyi idő alatt sikerült? Tett valami praktikát ez ügyben?

Én elevitet szedek és palástfüvet iszom.


Nagyon megköszönöm a válaszokat.


2009. jan. 21. 08:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy látszik csak én vagyok ilyen problémával? Sajnos a dokim semmit nem mondott. Így egy bizonytalanság már az életem. Végső elkeseredésemben jöttem ide.:(
2009. jan. 21. 09:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz nekem pcos-om van, de együttérzek veled! Elkeseredve én is elvagyok és már nagyon várom azt a pillanatot, amikor a teszt végre pozitívat mutat! Nekem is minden álmom egy picur az életünkbe. Igaz mi még csak 5 hónapja próbálkozunk. Már túlvagyok egy hónap closty-s+duphaston-os kúrán, most jön a következő. az elsőnek csak az volt az eredménye hogy visszaállította a mensim(bízom benne hogy végleg). De azt mondta a dokim hogy jó úton járunk a baba felé. Igaz még tegnap nem látott domináns petét de már 13 mm-es volt a legnagyobb(igaz 18mm az ideális), de eddig akkora sem volt. Tehát mindent összefoglalva a dokim tartja bennem a lelket és bíztat. Én is azt tudom tanácsolni neked, hogy legyen bármilyen egészségügyi problémád, mindíg abban bízz és tudd hogy egyszer beköszönt a ti életetekbe is a várva várt baba. Sok sikert és kítartást kívánok neked!

Üdv: B :))

2009. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Igazából nekem pont az a problémám hogy az eddigi orvosok akiknél voltam nem foglalkoztak velem. Már kétségbe vagyok esve. Azt se tudom mi lehet a pocimban, mert aki műtött(előtte 10 évig orvosom volt) csak annyit mondott így soha nem lehet babám és még csak meg se magyarázta miért. Sírtam ő meg kitessékelt a rendelőből. Az új dokim borsos pénzeket kér el minden alkalommal ha elmegyek 10 percet ha szán rám. Azt mondja biztos lesz babám hiszen semmi akadályát nem látja. De nem tudom mire alapoz. Még csak meg sem vizsgált. Semmit nem írt fel. Én is tegnap voltam nála mert azt hittem bab van. A mensim csak 1 napos volt. Csinált egy uh. Azt mondta vékony a nyálkahártyám tehát nincs baba. Menjek szépen. Mondom és valamit esetleg. Már nem vagyok"fiatal". És fogy az időm, hogy valah lehessen babám. Hisz a betegség gátol. Erre semmi csak kifizettem a pénzt.

Most itt tartok. Tán lesz jövő héten peteérésem, de én érzem hogy a beágyazódással lehet a baj és arra gyógyszer kéne, de még csak vizsgálatra se rendelt be peteérés utánra.:(


Nagyon drukkolok Neked. Babásodj Te is mielőbb.


G.

2009. jan. 21. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!