Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a lány, ha nem...

Terhes lehet a lány, ha nem benne landol csak a puncijára élveznek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell itt lehordani egyeseket amiért feltesznek egy kérdést,aki tud és akar az válaszol de minek eza sok gunyolodás?amugy kedves kérdező,nagyon kicsi az esély rá de megtörténhet
2012. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én korábbi és jelenlegi barátnőmmel is "megszakításos" módszert alkalmazok, mert a gumit egyikünk sem szereti, a tabletták hormontartalmától is félünk, szóval marad ez a jóval kellemesebb, de sokak által firtatott biztonságú módszer.

A lényeg, hogy soha nem volt gond, pedig nagyon aktívak vagyunk és mint mondtam, korábbi partnereimnél is így volt, és hát ugye spriccel az mindenfelé =))

Szerintem önkontroll kérdése az egész. Ha ismered annyira magad, hogy érzed, mikor kell kivenni, nem lehet gond, de azért nem árt rá figyelni, hogy ne menjen közvetlen a puncijára...

Ez főleg akkor lehet "veszélyes" ha magabiztos átmérővel rendelkezel és így az aktus után annyira kitágul a párod, hogy mikor kiveszed is simán bele tud folyni a cuccos =)

Szóval szerintem csak bátran, de csakis ésszel =))

2012. nov. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!