Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a lány, ha nem...

Terhes lehet a lány, ha nem benne landol csak a puncijára élveznek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 17:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen,lehet.
2012. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Mitől lehetne terhes?

Talán a hasán keresztül találkozik a hímivarsejt a petesejtel?

-_-"

2012. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0.01% esélyed van rá.
2012. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak,ha a hüvelybe is megy!
2012. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azt valahogy sejtettem hogy a hasán keresztül nem:) de nem is azt kérdeztem...hanem ha telibe kapja de nem belülről vagy ha letörli meg mit tudom..bekerülhet e vagy így teherbe eshet e...ennyit szerettem volna
2012. aug. 11. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem a hüvelyébe törli, akkor nem lehet terhes!
2012. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Istenem segíts!!!!!!!!!!Már ne haragudj,de ha ENNYIRE HÜLYE VAGY témában,akkor minek kefélsz???!!!Először olvass utána,nőj fel,és majd utána kezdj el élni szexuális életet!!!GYEREK VAGY MÉG!!Egy felnőtt férfi ilyen hülyeséget nem kérdez!!Kívülről hogy esne már teherbe??Ha nem húzod ki,és belősz,akkor csak!!Amúgy NEM!!Meg amúgy sem olyan könnyű ám teherbe esni!!Nyugodtan szétnézhetsz a gyak. kérdésen,hogy hány nő próbálkozik már évek óta egy babáért!!Erről ennyit.
2012. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
beteg vagy te haver...
2012. aug. 11. 19:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha úgy történik az aktus, hogy védekezés nélkül, majd az utolsó pillanatban kirántja és ráélvez, akkor simán. De nem a ráélvezéstől, hanem a megszakításos szextől.

Ha nem volt behatolás, vagy csak gumival, a végén meg rámegy a cucc, attól nem lesz terhes.

2012. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha megszakítással "védekeztek" akkor nagyobb az esélye.

Ha előtte védekeztetek, de tényleges magömlés hüvelyen kívül történik, akkor minimális az esélye.

K.

2012. aug. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!