Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkora a hasam, mint 1 lufi,...

Akkora a hasam, mint 1 lufi, alig kapok levegőt, már 16 napja késik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A tesztem 1 héttel ezelőtt negatív volt. A dokim szabadságon van és nem tudom most mi van? Egyéb tünetem nincs.Eddig teljesen száraz voltam ma nyálkás folyásom van.Esetleg baba?
2009. júl. 20. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismételd meg a tesztet amihez mindenképpen a reggeli első vizeletet használd. Mostmár illik mutatnia valamit. Ha negatív, akkor ha sokáig nyaral az orvosod, ne várd meg, keress meg mást. Ha elmondod, hoghy az orvosod nyaral de aggódsz, akkor fogad és nem sértődik meg, ha később a megszokott dokidhoz mész.
2009. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijjeszteni,de lehet ciszta.Nekem is így volt,szerintem nézesd meg magad de sürgősen.
2009. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A ciszta már az én fejemben is megfordult.1 hét múlva lesz már a dokim. Talán megvárom. Azért csinálok még egy tesztet hátha. Talán kegyes lesz a sors:)))
2009. júl. 20. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérlek írd majd meg, hogy milett. Az első válaszoló vagyok. Szorítok neked!
2009. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves vagy! Mindenképp írok.
2009. júl. 20. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szorítok és is.Írj majd.

Én is szeretnék , de a párom nem:(

2009. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és=én
2009. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi már 1 éve rajta vagyunk a kistesón.Van már egy 3 éves "nagyfiam" Biztosan hamarosan nálatok is kialakul.
2009. júl. 20. 21:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Reggeli tesztem /gabriel/ negatív.Vmi más baj lehet.
2009. júl. 21. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!