Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a mensim, a hasam egy...

Késik a mensim, a hasam egy lufi, mellem érzékeny. terhes vagyok?

Figyelt kérdés
már egy hete nem jött meg,de a mensim elött volt hányingrem egyszer,pár oráig tartot azota semmi hányinger.de a mellem nagyon érzékeny,meg a hasam is olyan mintha már baba volna, mint egy lufi.meg ma épp elsirtam magam mikor egy pár honapos kisbabának lötték a fülét annyira sajnáltam eddig még sose volt ilyen.már néztem pár tesztet de negativ.szerintetek?
2007. nov. 23. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem várj még egy pár napot és csinálj újra egy tesztet és ha ismételten negatív, keress fel egy nőgyógyász szakorvost!

Ha babát szeretnél szorítok!

2007. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem hasonló tüneteim voltak, majd a mensi 5-6 nap késéssel, de megjött. A teszt is negatív lett a késést követő 2. napon, csinálj egy tesztet, de drukkolok!
2007. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még késik pár napot, próbálj új tesztet. Utána orvos. Drukkolok!
2007. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes. ... A hasadon még nem nagyon lehetne látni, ha terhes vagy. .... Csak azért mert elsírtad magad, mert szadiztak egy gyereket, még nem jelent semmit. :))) És ha neg. a teszt. ..... Hát. .... Várj pár napot, aztán csinálj még vagy menj dokihoz! Végülis ki tudja???
2007. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!